Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiúval elvesztettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval elvesztettem a szüzességem, mert bíztam benne, de aztán mégis elhagyott és egy hét mulva másik lánnyal kavart. Mit tegyek? Egyszerűen lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Várnod kellett volna még. Akkor kiderült volna, hogy csak ennyit akar tőled.
2008. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
hany eves vagy?
2008. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
es a fiu?
2008. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így utólag már nem tudsz mit csinálni,legjobb lesz,ha elfelejted és legközelebb(bár azt nem írtad,mennyi idő után feküdtél le vele)kicsit vársz, míg jobban megismered a fiút és utána fekszel le vele,hogy biztosan érezd és tudd,hogy nem csak azt akarja tőled,hanem valóban szeret is.(meg persze te is őt)Ha így lesz,akkor várni fog.
2008. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
minketten 19 vagyunk 6 hónapig jártunk és tök mebíztam benne de nem gondoltam h csak ennyit akar egyébként a lány akivel most jár 2 évvel idősebb nála és nem hiszem h tőle mást akarna.
2008. júl. 10. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor jól beszoptad, talán szó szerint. Összefutottál egy türelmes, alattomos, számító rohadékkal akinek csak arra kellettél. Legközelebb jobban ismerd meg a választottad.
2008. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Butaságot csináltál, tény és való, de legalább tanultál belőle!
2008. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát jól félreismerted az biztos.De ha 6 hónapig jártatok akkor hogyhogy ezt nem vetted észre?!A válasz a kérdésedre...igen lépj túl rajta.Nincs mit ezen szépíteni,jól átvágtak.De legalább máskor jobban meggondolod kinek adod oda magad.
2008. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

az is lehet hogy a 6 honap alatt volt valakije de te rád várt és nem azt kapta amire számitott és ugy gondolta jobb a másik dee hidd el neki nem lesz jobb egy idősebb nővel szerez be gyorsan egy pasit és hireszteld eel az ex pasirol hogy nem is tud szexelni csak az uj de az igazán

viszont aaz ujjal akkor dugni kell fojamatosaan

2008. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!