Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 eves lanyok, egy fiu...

16 eves lanyok, egy fiu milyet borotvalja es milyet ne?

Figyelt kérdés
Kerlek benneteket hogy csak 14-17 évesen irjatok velemenyeket. Egy fiu szerintetek hol legyen szoros? Ha levetkozik elottetek minek orultok jobban, ha van fanszorzete vagy nincs?

2015. jan. 12. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon jó kérdés:)
2015. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Én személy szerint a rövidre vágott (vannak ilyen rövidre vágó borotva szerű biszbaszok) fanszőr és hónaljszőr híve vagyok, a többi helyen pedig hagyhatod ahogy van. Amitől rosszul vagyok, az a borotvált láb és a 2-3 napos borotvált hónalj, ami már kezd vissza nőni. Ja és a mellkasszőr szexi. A kipattogzott mellkasszőrtelenség meg...brr. 17/L
2015. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem szeretem a nagyon szőrös fiúkat, de ez típus kérdése... Tulajdonképpen minden maradjon úgy, ahogy van. A kedvencem az a kis csík a köldöktől lefele a pocin...:) A csupasz fanszőrzettől, lábtól, kartól stb és a visszanövögető hónaljszőrtől kiver a víz, szerintem undorító! Egy férfi legyen szőrös... Persze mint mondom, én személy szerint az őserdő típust nem kedvelem... nagyon nem :/

A fanszőrzet legyen rövidre vágott.

17/L

2015. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsófi cica válasza:
100%
Nekem nem a kulso szamit 16/L
2015. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
46%

nekem csak a teljesen csupaszok tetszenek:D maximum lábon és kezen lehet, de máshol egyáltalán ne. de ez egyénfüggő.

16/L

2015. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!