Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti hogyan képzelitek el az...

Stormtide22 kérdése:

Ti hogyan képzelitek el az első együttléteteket?

Figyelt kérdés
Pontosítanám, a kérdést nem az érdekelne, hogy konkrétan hogyan történt meg veletek. Hanem az hogy milyenek terveztétek volna el vagy, hogy hogyan szeretnétek. Spontánul vagy esetleg romantikusan? Egy kényelmes ágyban vagy egy sátor is megteszi?Az egyszerűség dominálna vagy esetleg a megtervezett légkör?Egyszóval miről álmodnátok?

2015. jan. 14. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Spontán.
2015. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Spontánnak lehetőleg ágyban és nem nálam otthon, és így is történt.
2015. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerelemből történjen és az érzelmek vezérejék a dolgot.


Hát leginkább valamilyen ágyszerűségben ami egy kényelmes franciágy nem egy szakadt kihúzhatós kanapé vagy egy majdnem széjjelhullott ágy... És nem az anyám ágya (ez az egy van a közelben ami elég nagy lenne sajnos az enyém kicsi, be se férne nagyobb).


Persze így a helyhiány miatt ez is tipikusan olyan dolog amiben nem mostanában lesz részem... Talán ha megöröklöm nagyanyámék házában azt a szobát amiben lakni szoktam náluk. Az elég nagy hely lenne.

2015. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egy könyvet írok és ahhoz végzek némi kutatást. Tehát inkább a spontán dolog számítana de fontos benne a szerelem hiszen az ad neki egy kis varázst. De számit a kényelem is. És a hely van esetleg olyan a képzeletetekben amire azt mondjátok hogy ha ott történt volna meg az valahogy különleges lett volna ? Nagyon tág kérdés tudom de próbálom mimnél több dologból meg közelíteni a kérdést.
2015. jan. 14. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Sokaknak nem számít a kényelem. Sokaknak az érzelmek sem. Mindenki más.


Én tudom hogy érzelmek nélkül egyszerűen NEM MEGY. Nem tudom rávenni magam, hogy megtegyem azt amit kellene. (Alapból itt már úgy érzem hogy "kellene" nem pedig azt hogy szeretném). Tudnom kell hogy a másik fél szeret és bejövök neki, toleráns velem szemben és lehetséges egyáltalán hogy élvezze is. (Sok nő nem képes rá). Ha meg nem szeret engem akkor nem érzek én sem olyan szeretetet-szerelmet hogy érdekeljen, hogy jó-e neki vagy sem.


A kényelem szintén fontos. Én nem élvezem úgy a dolgot ha belémállna egy rúgó vagy epedás az ágy.

2015. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam extrém bónusz hogy a színek és fények is jók legyenek. Ahol kizárt hogy menne: sárga falak, sárga szőnyek, túl erős napsugárzás, bazi nagy lámpák, minden sárga.


Előnyös: Bordó, lila, barna, sötétzöld színek.

2015. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hely:yacht
2015. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!