Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én 14 a barátom 18 éves...

Én 14 a barátom 18 éves szerintetek nagyon fiatal vagyok hozzá hogy lefeküggyek vele? De nagyon szeretjük egymást.

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 21:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

vagy a fiúk évekkel később érnek mint a lányok!!!

erről ennyit!!!

mindenre van érv és ellenérv is szerintem ha késznek érzed magad és bebizonyította a párod h nem csak d.ugásra kellesz neki akkor csináljátok:)

2010. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 bumbi02 ***** válasza:
nee ez a halálom, hogy a fiuk később érnek mint a lányok.. maximum biologiailag... de ne magyarázzák márnekem be a 14 éves lányok h érettebbek egy 16-17-18 évesnél... azon nevetnek sikitva h ha elhangzik biologia órán hogy óvszer.... de megjegyezni h mire való azt már nem tudják ( ezt abból következtetem h elég sok kérdéssel találkoztam itt már h nem védekeztek mit tegyenek..)szal ezt hagyjuk h előbb érnek...
2010. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Minek kérded? Úgyis az iskolákban az a divat, hogy akár 12 évesen nem szüzek, szerintem, ha már te egy ilyen 18 éves pöccsel összejöttél, akk logikus, h azért, h megkurasd magad. Jó szórakozást!
2010. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

mekkora taplók vannak a válaszolók között..:/ szánalmas*-*

ne hallgass rájuk azt tedd amit a szíved és az eszed diktál!!!

2010. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
1 éve együtt vagyunk de csak felmerült ez a kérdés..És páran meg már itt mindjárt lázadnak..amugy meg 5ös vagyok helyesírásból de mi lenne ha nema helyesírásommal foglalkoznátok??birom ha valamit kérdezek akkor a heyesírásomat basztatják és nem hogy inkább segítenének..Tisztelet a kivételnek akik nem ezt irták..azoknak köszönöm..
2010. febr. 6. 23:22
 16/23 anonim ***** válasza:
1 éve és még nem volt semmi? nehezen hiszem el:D na de ha eddig várt várjon még. nem vagy te felkészülve rá.és tudod miért? mert itt kérdezed h lefeküdj e vele.a kérdést magadnak kell feltenni de te se tudod.sőt félsz.azért tetted fel a kérdést.NE feküdj le vele,várjon még rád.am szép h tud várni rád egy évet:) várjon még 1-másfelet
2010. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
de minek kellett neked 13 évesen pasi?????
2010. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
min segitsunk? most mondjam azt, h igen, fekudj le vele? vagy azt, h ne? ( inkabb ezt mondom ), vagy mire varsz? a szuleid is tudnak rola?
2010. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
23:52-nek köszönöm..=) megfogadom a tanácsod..=)
2010. febr. 7. 15:20
 20/23 anonim ***** válasza:
szegény pasid:/
2010. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!