Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit tennétek? A barátommal...

Ti mit tennétek? A barátommal (22) együtt vagyunk egy hete. Elötte barátok voltunk.

Figyelt kérdés
Ma mondta, hogy ő nem szereti elvenni egy lánynak se a szüzességét, mert macerás. Én szűz vagyok, azonban mindig is forró vérű voltam és nem tudja hogy szűz vagyok. Meg azt is mondta, hogy ő már nagyon "bevágná". Meg se mertem szólalni.. Annyit kinyögtem, hogy majd mindent a maga idejében.

2015. jan. 16. 16:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy az vagy, ha tényleg bejösz neki akkor nem érdekli hogy macerás.
2015. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Forróvérű szűz. Nem gondolod, hogy ez oximoron?
2015. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Hát ne mondd meg, és add meg magad.

Az életed egy kellemes szakaszába léphetsz ezzel.

2015. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De félek.... Tudom hogy neki ez nem jön be.. Nem vágyik arra, hogy velem vacakoljon... Mikor màssal egy csettintésre megtehetné..
2015. jan. 16. 16:58
 5/22 A kérdező kommentje:
Mi az az oximoron?
2015. jan. 16. 16:59
 6/22 anonim ***** válasza:
2015. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Azta... Ez téged nem riaszt el tőle, hogy ilyeneket mond, hogy "már nagyon bevágná"?! Szerintem ez gáz, már bocsánat. Meg az is, hogy ilyet mond, hogy az macerás... Ha egy fiú szeret egy lányt, akkor ez nem macerás, hanem inkább megtisztelő, hogy ő az aki neki az első, és meg kéne becsülnie. Meg mi a macera?!

És te ezek után még vele vagy?!

Uram Isten, hova tart a világ!!


20L

2015. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem riaszt el tőle, mindennél jobban szeretem. Tudom hogy anno tizenévesen sok lánynak elvette és azt mondta, hogy megunta és hogy neki ez már nem "pálya".
2015. jan. 16. 17:10
 9/22 anonim ***** válasza:
A barátod nem nagyon szerethet ha felmerül benne, hogy veled is macerás lehet a szex..
2015. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem szereti elvenni - sok lánynak elvette már.


Nagy duzzogva téged is meg fog farkalni, aztán továbbáll.

2015. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!