Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvesztette volna a szuzesseget?

Elvesztette volna a szuzesseget?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy 14 eves hugom,aki egy lanynal toltotte a szilveszter ahol kiderult h kis hazibulit tartottak.ott meg ismerkedett hat eleg egy utolso szutyoknak kinezo gyerekkel.ezt meg is erositettek h ilyen a gyerek. Es nem tudjuk mi tortent ott de mar masnapra olyan szerelmes volt bele hogy azt mondta megoli magat ha nem lehet vele..anyam elven ha tiltja annal jobban akarja hagyta is..18eves a gyerek de mar facen is szexualis kepek vannak kint..hugom azota mas.ha felhozom neki a temat flegma bunko modon elhord mindennek h en ne szoljak bele.o se szolt bele az en eletembe.mintha o lenne az idosebb -.- azota furcs modon naponta akar 4szer is lefurdik.fogyasba van pedig formas kis alakja van idealis testsullyal. Forcsan ki van.kerekedve a feneke es a menese is masabb mint volt.en ritkan latom ot mert nem veluk elek en ezert vettem eszre.szerintetek megfektette a csavo?



2015. jan. 17. 12:44
1 2
 1/20 Mokyu! ***** válasza:
Ezt nem tudom, de hát izé lehet a pasik csak arra utaznak szóval előfordulhat
2015. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy.
2015. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Honnan tudod, hogy másabb a mesije? Megnézted?? :O
2015. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kedves #3-as...szerintem a kérdező azt írta, hogy menése, mint járása...nem mensije :D Amúgy igen, szerintem esélyes, ha most ennyire bele van esve...
2015. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Tényleg, bocsi, félreolvastam :D
2015. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
57%

már nem azért a 10 FT-ért de abban igaza van hogyha ő nem szólt bele a te kapcsolataidba te se az övébe

neked hogy tetszene ha például én próbálnám irányítani a te életedet?

2015. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

De ő egy 14 éves kislány...

Azt sem tudja még milyen a világ!

Szerintem van joga beleszólni.

2015. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, hogy zavaró, de mégis csak a nővére és aggódik érte...főleg ha tényleg annyira féreg a srác, mint ahogy leírta és a lány tényleg ennyire drámai (és nem feltétlen előnyös) változáson ment át miatta...
2015. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Bocsanat telefonrol irok aze van benne sok hiba.naiv kislany es az ilyen csak kihasznalja. En azt szeretnem hogy o is buszken meselhetne el h nem ribi mint a sok lany itt.en is es noverem is sok sok honap utan adtuk magunkat 16 evesen amibol mindkettonknek gyerek van mar..es mai napig elfogadnanak minket Gyerekkel komoly kapcsolatra mert tudjak milyenek vagyunk. Es ot is arra szerettem volna sarkalni hogy ra is nokent nezzenek nem megb*szhato libanak. Legyen baratja de h oda adja magat raadasul 1nap vagy akar 1honap alatt..?! Ha var ra a fiu nem banom mert tenyleg szereti akkor..de nem fer az agyamba..naiv buta.nem lehet rola vele beszelgetni.szepen beszeltem vele es hepciaskodott
2015. jan. 17. 13:20
 10/20 anonim válasza:
74%
Te se vagy akkor sokkal jobb, ha 16 évesen már gyereket szültél. :D
2015. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!