Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mikor vesztettétek el a...

Ti mikor vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok, mert a fiúknál nem olyan nagy dolog, de az ő véleményük is érdekel.

(A 12-13 éves kis k*ák meg plázacicák kíméljenek! -.-)


Hány évesen?

Megbántátok azóta? vagy nem?

Még mindig együtt vagytok, vagy már szakítottatok?

Van aki házasságig megőrizte/őrzi?


Nemet és hogy most hány évesek vagytok írjatok kérlek!


Meg ha egyéb vélemény van, szívesen olvasom.

Köszi



2015. jan. 22. 19:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

20 évesen vesztettem el, 2 és fél évig voltunk együtt utána. És igenis nagy dolog, csak nem úgy, hogy kattogni kell, hogy jaj most szűz vagyok, jaj most már nem.


Egyébként egyáltalán nem jelent semmit, hogy ki mikor veszti el, az a fontos, hogy ne bánja meg. Ahhoz meg csak észnél kell lenni.


23/F

2015. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 évesen vesztettem el, és a hónap végén leszek 18. Egyáltalán nem bántam meg, mert nagyon szeretem a páromat, már több, mint egy éve együtt vagyunk, és szerintem ez abszolút normális kor arra, hogy elveszítse az ember. (persze, nem a kor a legfontosabb, hanem hogy készen állj rá és legyen mögötte érzelem)
2015. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

18 voltam, akkor nem voltunk együtt, aztán összejöttünk, de azóta szakítottunk. Nem bántam meg, hiába nem volt a mesébe illő nagy szerelem meg romantika.

20/L

2015. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
19 éves voltam, utána 4 hónapig tartott a kapcsolat. Nem volt nagy szerelem. Nem bántam meg, de nem volt olyan nagy jelentősége. Utána következő párommal 2,5 évet voltunk együtt, nagyon szerettem és akkor úgy gondoltam, hogy lehet jobb lett volna vele... de utólag már nem vagyok benne biztos, hogy ő megérdemelte volna... Most 25 éves vagyok. Nem bántam meg egyiket sem, de biztos lehetett volna jobb is. De a valóságban élünk és nem egy tündérmesében :)
2015. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
43%
14 voltam, most vagyok 18, nem bántam meg hiába nem volt az a nagy szerelem, de így visszagondolva várhattam volna vele, azóta nem vagyunk együtt...:)
2015. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
27%

Még nem vesztettem el, így nincs mit megbánni. Amúgy is a külsőm miatt örökre szűz maradok, mert még randira sem jönne el velem egy lány sem, ha meg meztelenül is meglátna, tuti elhányja magát.

28F

2015. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen

Nem bántam meg.

Együtt vagyunk.


21/N

2015. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
45%
15 voltam, megbántam mert kiderült hogy a srácnak volt barátnője..... 25/N
2015. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%

19 évesen.

Nem bántam meg, azóta is együtt vagyunk..sőt, ma már a férjem.

Házasságig nem őrizgettem volna..hül.yeségnek tartom. Ellenben azért őriztem majdnem 20 éves koromig, mert bár voltak előtte pasik az életemben, mindnél tudtam, hogy nem az igazi..így pedig eszemben sem volt velük ágyba bújni. 30/nő

2015. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

15 éves voltam, azt hittem, hogy szeret engem a srác! Utólag megtudtam, hogy csak kihaszált és ameddig együtt voltunk fűvápel fával csalt, csak arra voltam jó neki, hogy mindig ugrottam, amikor szólt!

Nagyon megbántam és azóta már nagyobb az önértékelésem! Nem rohanok a pasihoz, ha szól!

Amint megtudtam, hogy kihasznál csak szakítottam vele! (10 hónapig voltunk együtt)

Most egy remek sráccal vagyok együtt és már másfél éve egy boldog párt alkotunk :)

Ha nem lettem volna együtt azzal az exemmel, akkor a mostani barátomat nem ismerném! Akkor ismertem meg, amikor sírva utaztam a buszon (igen, sírtam egy fiú miatt) Ő odajött hozzám, megvígasztalt, bejelölt facebookon, sokáig beszélgettünk aztán elhívott randira!

Magát az aktust megbántam, de azt em, hogy együtt voltam azzal a paraszttal, mert akkor az életemet most nem ismertem!

18/L

2015. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!