Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha még 28 évesen is szűz...

Ha még 28 évesen is szűz vagyok soha nem fogom élvezni a szexet ha esetleg arra szánom magamat hogy elvesztem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 09:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
35%
Ha itt siránkozol ezen akkor nem tudom mégis mit vársz.
2015. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hülyeség. kortól függetlenül bárki, bármikor élvezheti :) csak előtte jópárszor magadhoz kell nyúlni hogy kitapasztald, mi jó neked :)
2015. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Az életkor nem jelent orgazmus képtelenséget. Amúgy jól írták a maszturbálás remélem megy rendesen orgazmussal, az sokat nyom a latba.


Mint mindig, most is az a kérdésem: 28 éves korodig, hogyhogy nem volt még komoly párkapcsolatod??? Mert az igazi kérdés ez!

2015. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem, ugyanúgy fogod élvezni, mintha feleennyi idősen vesztetted volna el. Viszont 28 évesen már csak prostival van esélyed elveszteni. Ha esetleg mégis találnál olyan lányt, akit nem zavar, hogy csúnya vagy, akkor viszont semmiképpen ne mondd el neki, hogy szűz vagy!
2015. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
láNY VAGYOK
2015. jan. 25. 10:11
 6/15 A kérdező kommentje:
azért nem volt mert nagyon válogatós vagyok
2015. jan. 25. 10:11
 7/15 anonim ***** válasza:

Nemnem.

Azért nincsen mert nagyon túlzásba viszed ezt a válogatást. A fehér hercegre vársz szőke lovon. :)))

Nem fog eljönni, csak mondom...


Értékeld át az életedet és a hozzáállásodat, mert 35 éves korodban is ezt a kérdést fogod kiírni. Akkor meg már azért nem lesz senkid mert már a személyiséged része lesz ez a lovagra várás és onnan igen nehéz visszajönni.

2015. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
inkább akkor egyedül maradok ha nem találom meg a számomra külsőleg és belsőleg tökéletes férfit
2015. jan. 25. 10:33
 9/15 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy így lesz :)


Sehol nincsen leírva, hogy mindenkinek boldognak kell lennie, csak az, hogy az lehet, ha akar.

Ha olyan korlátokat állítasz fel magadnak amik ezt megakadályozzák azt csakis magadnak köszönheted. Te dolgod, hogy hallgatsz e a jó szóra.

2015. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És még soha nem volt barátod?
2015. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!