Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért baj az, ha szűz férfikén...

Miért baj az, ha szűz férfiként csak szűz lánnyal tudom elképzelni azt, hogy elvesztem?

Figyelt kérdés
Egy szűz lánynak nincsenek elvárásai, de nekem sincsenek. Lesz, amilyen lesz, majd együtt belejövünk. De szerintem ez sokkal jobb, mint hogy egy tapasztalt lánynak folyton az járjon az eszében, hogy x-nek nagyobb volt a farka, y-nal jobb volt a szex, z pedig jobban nyalt. Nem akarok én lenni az a lány emlékében, hogy "ó, igen, és volt még az a béna szűz is".

2014. dec. 26. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem rad nem is emlekeze...

Amugy meg igen, ez a legjobb felallas ami megtortenhet, mindketten szuzek vagytok es szepen lassan belejosztok. Nalam is ez volt, es ennek nagyon is orulok.

2014. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Semmi, csak annyi hogy túl sok brazil sorozatot néztél.

Miért kell akkora ügyet csinálni mindíg a szexből, rehadt jó és mindenki szereti!

2014. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

meg is válaszoltad a kérdésed.


nem szűz előtt szégyellnéd magad.

2014. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A kérdező jól összefoglalta a lényeget.
2014. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De akkor miért jön mindenki azzal, hogy a tapasztalat fontos, hogy legalább az egyik tudja, hogy mit csinál. Szerintem ha két szűz figyel egymásra, akkor lehet jó a szex. Az meg szerintem nem igaz, hogy egy szűz ne tudná, mit csinál. Gondolom nincs olyan szűz férfi, aki első alkalommal a lány köldökét próbálta megdugni. Vagyis remélem, hogy nem volt ilyen példa senkinél.
2014. dec. 26. 10:19
 6/15 anonim ***** válasza:

Rossz felfogás ez haver.

Nem így működik a nők nagy része.

Ha eljuttok addig a dologig egy tapasztaltabb nővel akkor hidd el, hogy az nem azért van mert szűz vagy, hanem azért mert ő is akarja.

Attól, hogy valaki szűz még nem feltétlen következik az, hogy béna is, de azért nagy rá esély.

Tesóm mikor összejött egy tapasztalt nővel nem akarta az első alkalom után elhinni a nő, hogy tesóm szűz volt.

Mondta, hogy jobban csinálta mint eddig akikkel együtt volt.

Amíg eljuttok a szexig van sok petting és beszéltek is arról, hogy kinek mi jó és miket tapasztalt eddig.

Már ezekből is le lehet vonni azokat az infókat amikkel jobb lehet a szex.

Odafigyelés kérdése a dolog.

A méret dolog meg szerintem nem olyan lényeges mint azt itt sokan felfújják.

Egyszer ki is írta itt egy nő egy olyan kérdésre, hogy a nőknek mi a legmegfelelőbb pénisz méret. Az volt a válasza, hogy az éppen aktuális párom mérete a legmegfelelőbb.

Megértem, hogy így gondolod, de butaság ilyenre lekorlátozni az ismerkedést egy lánnyal.

Sok lány, nő még élvezné is, hogy ő irányíthat az elején. Szerepjátékot is bele lehet vinni. :D

Annyi érv van a gondolatod ellen és mellett, hogy szerintem magát a gondolatot kellene megszüntetni vagy megváltoztatni. :D

2014. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"szerinted."


majd szólj, hogy milyen volt.

2014. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl nagy jelentőséged tulajdonítasz a szüzességnek. Én is nem egy önbizalomhiányos férfitől hallottam, hogy azért nem kezdenének velem, mert félnének, hogy összehasonlítom őket az előző partnereimmel. Pedig nekem még nem is volt sok.

Igaza van egy előttem szólónak, mindig az aktuális partneré a megfelelő. És nem a szexen van a hangsúly. Ha kedves, figyelmes, normális ember vagy, akihez vonzódok és jól érzem magam veled, a szex már rossz nem lehet. Kit érdekel hogy szűz vagy-e vagy hogy előttem hány partnered volt... Nem ez a lényeg.

2014. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én 26 éves pasi vagyok, és még szűz.


Nekem nincsenek ilyen elvárásaim, hogy ő is legyen az. Annyi van, hogy érzelemből tegyem meg, tehát szeressem, és viszont szeressen, és fogadjon el így, ilyennek, ahogy vagyok. Kb. ennyi, szerintem nem túl nagy dolgok, amiket kérek.

2014. dec. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
9 ezzel semmi baj nincs, de nem erre volt kíváncsi a kérdező, hogy itt leírd a te gondolataidat, elvárásaidat ami "nincs"
2014. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!