Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves szűz lány vagyok,...

20 éves szűz lány vagyok, barátom sem volt még. Úgy néz ki, most alakulóban van valami egy fiúval, viszont nem tudom ő mennyire veszi komolyan az egészet. És még az is rám vár, hogy közöljem vele, szűz vagyok. Mit tanácsoltok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem mondhatom magam rondának, viszon kb. 3 évvel ezelőttig a fiúk észre sem vettek (azóta már páran igen, ők viszont nekem nem jöttek be...), szóval, az önbizalmam ez miatt is irtó kicsi :S És az egészet még az is tetézi, hogy a testemmel sem vagyok megelégedve, azaz a fiúk nem lennének (kis mellek, stb.), úgyhogy, ha arra kerülne a sor, még levetkőzni is szégyelnék egy fiú előtt, mert tuti egyből kiábrándulna belőlem... Viszont folyamatban van egy ismerkedés, és nagyon úgy néz ki, lesz is belőle valami. Kb. 1,5 éve írt rám egy fiú, hogy idézzem "nem szokott idegenekre ráírni, de én nagyon megtetszettem neki". Akkor úgy gondoltam, miért is ne, barátkozós típus vagyok, belementem az ismerkedésbe. Azóta is kb. minden nap beszélünk. Az egészben viszon az a gond, hogy én külföldi vagyok (szomszédos ország), ő meg magyarországi, és azóta sosem jött össze a dolog, hogy találkozhassuk... Időközben barátnője is lett (sőt nemrég már szakítottak is), de ettől függetlenül mindig chatteltünk. Az említett kapcsolata vége felé egyszer ittas állapotban azt írta, hogy sosem csalta meg a barátnőjét, de ha megtenné, azt csakis velem tenné... Őszintén, kicsit imponált is a dolog, viszont belegondoltam, hogy mi lesz, ha mondjuk már együtt lennénk, és az én hátam mögött is ezt mondaná egy másik lánynak... Saját bevallása szerint elég perverz, viszont, hogy megint őt idézzem, "sokoldalú", és ez igaz is, mert nagyon cuki és kedves is tud lenni :) Az az igazság, hogy pont ezzekkel a dolgokkal vett le a lábamról, mert elejében kimondottan CSAK barátnak tekintettem. De nem akármilyennek, már akkor nagyon kedveltem. Viszont sikerült elcsavarnia a fejem, és asszem elég súlyosan belezúgtam. És itt kezdődnek a gondok...

Úgy áll, hogy kb. 2-3 hét múlva találkozunk, és nagyon parázok az egésztől. Az első gond: annyira kedvelem, hogy félek, mi, ha belekezdünk valamibe, ami nem jön össze? Aztán már úgysem lenne olyan a kapcsolatunk mint eddig, azt meg egyszerűen nem bírnám ki, mert annyira kedvelem, szinte lelki társak vagyunk :(

A másik pedig: a szexuális téma nem tabu előttünk, mindeféléről beszélgettünk már, de főleg csak hülyülésből. És mivel én sem mondhatom magam prűdnek, sőt, koromnak megfelelően piszkos a fantáziám, szerintem meg van győződve róla, hogy biztos legalább pár pasival voltam már az ágyban... Nekem meg persze vannak elveim, hogy nem fogom csak úgy odadobni magam valakinek, olyannal akarom elveszíteni a szüzességem, akivel kölcsönösen szeretjük egymást... És itt jön az, hogy, HONNAN TUDHATOM, HOGY TÉNYLEG HIHETEK NEKI, ÉS NEM CSAK AZÉRT MONDJA AZT A SOK KEDVES DOLGOT, HOGY ÁGYBA CSALJON? Egyszer rá is kérdeztem, tulajdonképpen mit akar tőlem, és azt mondta ezt nyilván akkor fogja megtudni, ha végre találkozunk, de olyasmi meg se forduljon a fejemben, hogy csak kihasználni akar, olyat sosem tenne. És ezt nem is egyszer hangoztatta... Viszont akármennyire hangoztatja, hogy mennyire tetszek neki, stb., nem érzem, hogy valamit mélyebben is érezne irántam. Legalább is nem mondott olyat, ami erre utalt volna... Vagy ez a fiúknál normális? Mert én szerintem alaposan belezúgtam...

Szóval szerintetek mit tegyek? Mennyire bízhatok benne? Vagy mit tegyek, ha felizgulok (mivel irtó kanos vagyok...)? Szerintetek belemenjek? Amúgy senkivel sem feküdnék le első (vagy első egypár) találkozás után, de ugye ez más, mert nagy a távolság, nincs sok esély a gyakori találkozásokra... A másik meg, még ha szeretném is, szerintem az utolsó pillanatban totálisan blokkolnék, mert rohadtul félek az egésztől, rengeteg mindent olvastam az első alkalomról... hiába mondják, hogy csak lazán, akkor rendben lesz, nagyon parázok tőle :S És, mind ezek után amit leírtam, hogy közöljem vele, hogy szűz vagyok?

Bocsi a kisregényért, de szerintem fontosak voltak a részletek, mivel komplikált az egész, meg több kérdésem is volt :)



2015. jan. 28. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Leírom üzenetben. :)
2015. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

Hát én nem tudom, azért nem kéne ennyire a lovat adnotok alá.

Azok alapján, amit leírtál nem valami hűséges típus ez a fiú. De ezt már te is leírtad kedves kérdező. Így látatlanban kialakult benned egy kép róla. Azokból a dolgokból amiket megosztott veled.

Mikor találkoztok és együtt töltötök néhány napot, még akkor sem fogod őt annyira megismerni, hogy később biztosan ne bánd meg ezt a dolgot amit már annyira szeretnél meglépni.

2015. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

rengeteget írtál, bocs nem olvasom el, csak a főkérdést..


mondd el neki

2015. jan. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

En is csak bele bele olvastam. Tobb even at tanultam az agy mukodeset, testbeszed stb.

Egy ferfi soha sem keres sima baratsagot nokkel, ha egy fiu kedves veled vagy csak simplan baratkozik, az azt jeleni, hagy akar is valamit. Ha nem szeretne semmit akkor hozzad sem szolna. A ferfiak szeretnek tobb labon allni, tehat az erdeklodest tobb iranyban nyitva tartja.

(nyilvan amikor hazas az ember mas a dolog)

`azert monda a sok kedves dolgot, hogy agyba csaljon?`

Tudom, hogy ezt noi aggyal nagyon nehez felfogni, mert teljesen mashogy mukodik a ferfi, de egy ferfinal a cel mindig is az, hogy agyba csaljon. Akar milyen kedves, hosszu uton, a cel az akkor is ott lebeg a szemuk elott es csak azertt csinalnak mindent , hogy a vegen lefekudhessen a masik fellel.

Ez igy tudom, hogy nagyon rosszul hangzik, es nyilvan ha minden ferfi igy kezdene akkor semmi sikeruk nem lenne, mert egy no nem igy gondolkodik.

Talan meg sajat maguknak is tagadnak. "konnyebb egy valakit atverni, mint meggyozni arrol, hogy atvannak verve"


De hat mindent bele, jatsz ra egy kicsit, gyere ossze vele. barmikor mondhatod azt, hogy csa. Csak tapasztalatot nyersz ,es a 2.-3. ilyennel , mar nem is kell a gyakori kerdesek.hu- t latogasd :)


Sok sikert.

2015. jan. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Hű. Nagyon hosszan írtál a "problámádról", de elolvastam. :D

A komikat nem, lehet, hogy már kaptál jó tanácsot.

Először is: Találkozz vele, beszélgessetek élőben, mert azért az interneten való ismerkedésnél az ember mindig álarcot visel. Lehet, hogy élőben teljesen másképpen álltok egymáshoz. Ne görcsölj rá, csak egy kötetlen beszélgetés, ismerkedés, aztán majd kialakul magától a dolog, ha kikell valaminek alakulnia, ez majd elválik. Lehte, hogy egyből nagy szerelem lesz, de az is lehet, hogy nem. Ne siess el semmit, megfogod ismerni, akkor majd tudni fogod, hogy érdemes-e a bizalmadra, és ha már bízol benne, és kellőképpen felizgatott, akkor jöhet a búcsú a szüzességedtől. :)

Nem kell félni, és majd ha kialakult a kapcsolat köztetek, akkor mond el neki, hogy te még érintetlen vagy, megfogja érteni, és várni fog rád, ha szeret, tisztel.

A fájdalomtól sem kell félned.

Én 19 éves voltam, amikor elvesztettem a szüzességemet, és nem mondom hogy nem fájt, mert az első behatolás természetesen kicsi fájdalommmal jár, de azért élvezni is tudtam, és persze az is fontos, hogy a párom nagyon figyelt rám, óvatos volt, és felizgatott.

Azóta eltelt 9 év, és azóta is vele vagyok. :)

Remélem egy kicsit megnyugodtál. És egyébként becsülendő számomra, hogy tartod magad annak akit szeretsz, és aki viszont szeret. Manapság ez ritka dolog.

2015. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a többi hozzászólást is :) igaz, kicsit megoszlanak a vélemények, de azért mégis segítettetek, és mindegyikben van igazság :)
2015. jan. 30. 00:25
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
Totál naiv vagy! Úgyis csak kihasznál. Plusz a távolság miatt mással is simán dughat ott. Sosem tudod meg.
2015. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ha annyira naiv lennék, hogy ez meg sem fordult volna a fejemben, akkor nem írtam volna le mindezt :) viszont az eléggé elszomorít, hogy tudom, tulajdonképpen nagyonis igazad van...
2015. jan. 30. 20:16
 19/19 anonim válasza:
megvolt a találkozó kérdező?
2016. jún. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!