Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a jövőben lenne barátnőm...

Ha a jövőben lenne barátnőm elfogadható lenne ha ezt eltitkolnám előtte? Lányok mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
23 évesen szűz voltam. Ezzel különösebb problémám nem volt. Egyszer viszont nagyon rossz kedvem lett, napokon keresztül nem ettem szinte semmit. Aztán elmentem megdugni egy prostit, de annyira magam alatt voltam, hogy nem sikerült. Nem izgultam, a prosti is jó bőr volt, de nem ment. Csak maszírozott, meg szopogatott. Megbántam a dolgot, legszívesebben meg nem történtté tenném. Tehát még mindig szűz vagyok. Tegyek úgy mintha mi se történt volna?

2015. jan. 30. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem elmondhatnád simán, én az ilyesmi vagy hasonló "titkoktól" ha megosztja velem a párom, csak közelebb érzem őt magamhoz. :)
2015. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ezzel kezd az első randin de idővel megoszthatod vele ha nagyon akarod, semmi különös jelentősége nincs
2015. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Idovel mindenkeppen mond el neki, de ne az elejen, csak ha mar egyutt vagytok egy ideje.
2015. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lehetne csak annyit mondani, hogy még szűz vagyok és kész?
2015. jan. 30. 14:39
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

1-2-3:

Na ezért, az ilyen válaszok miatt ne adjanak lányok tanácsot soha fiúknak szerelmi, szexuális téren. Alapból kéne az oldalra valamilyen pipa, amit be lehet pipálni, hogy nők ne adhassanak választ egy kérdésre.


4, kérdező:


Soha ne mondd el egy lánynak sem. Nem vagy rá kényszerítve és gondolom a saját józan eszed is azt diktálja inkább, hogy ne mondd el.


Kismillió dolog van az életben, amit a párok nem mondanak el egymásnak és ez teljesen normális. Csak a büdös bu-.zis, rózsaszín felhős hálivúdi filmekben van az, amiről a korábbiak beszéltek. A valóság kicsit más.


Ha jót akarsz magadnak és nem akarsz a saját jólétedre, a saját boldogságodra törni, akkor ezt soha ne oszd meg egyetlen nővel sem, aki közel áll hozzád.

2015. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem meg akkor is inkább mondd el. Az én barátom is mondott el nekem hasonló történetet (nem prostis sztori volt de az se zavart volna, nincs bajom azzal, ha valaki prosti szolgáltatást vesz igénybe), és úgy van ahogy az első hozzászólásban írtam.

Nekem olyan pasi nem kéne aki titkolgat dolgokat előlem.

2015. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

6:

Kicsit logikusabban gondolkodj már.


1. Nem mondja el neked a titkokat. -> NEM IS TUDOD HOGY TITKOLÓZIK ELŐTTED. -> 100% hogy emiatt nem megy szét a kapcsolat.


2. Elmondja neked a titkokat -> Ezek között találsz valamit, ami nem tetszik neked. -> 50% hogy emiatt szétmegy a kapcsolat.


Remélem vágod és fel tudod fogni, hogyha valamit nem mond el neked, akkor nem tudod hogy titkolózik előtted. Érted? Nem mondja el -> Nem tudod hogy titkolózik, mivel nem mondja el. Szerintem fel lehet fogni.

2015. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fel lehet fogni, de olyan dolgokat is elmond amik mellett nem nagyon tudok elképzelni dolgokat, amiket viszont eltitkolna. Maximum azt, hogy egy szociopata sorozatgyilkos és hétvégi hobbija a gyilkolászás. :D

Teszem azt pl. nem titok, hogy más lányokat is szívesen megfektetne ha lehetősége adódna és nem akarja eltitkolni mert úgy lelkiismeret furdalása lenne. Tudom mikor kikkel milyen célból beszélget, milyen viszonyban vannak, stb. A múltbéli kapcsolatairól is viszonylag részletesen mesélt, amiről nem tudok arról azért nem, mert nem vagyok rá kíváncsi vagy mert még nem került szóba a téma. :D

És igen, tudnék okot találni, ha szakítani akarnék vele nagyon könnyen. De hagy döntsem már én el, együtt akarok-e maradni valakivel miután megismertem többé-kevésbé teljesen, ne pedig csak azért legyünk együtt egy "jó" kapcsolatban mert alig tudok a másikról valamit...

Kicsit feltűnő lenne amúgy, ha minden amit tudok róla csak csupa jó és nekem tetsző dolgok lennének.

2015. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Jaj istenem... annyi ilyen szerencsétlen kérdés van ezen az oldalon...


Mikor fogjátok már fel végre, hogy magatok alatt vágjátok a fát?


FEL SE MERÜLJÖN benned hogy prostiról valaha is beszélsz nőknek. SOHA!


Most mindenki azt mondja, hogy jaj őszinteség, a legfontosabb, aztán ha netán őszinte vagy tényleg és elmondod, akkor a torkodnak ugranak, vagy egyszerűen csak elzavarnak a francba.


Vannak dolgok amiket jobb ha megtartasz magadnak. A prosti tabu téma, bármikor is volt!!!


Ha nem hiszel nekem olvasgasd az efféle kérdéseket... én már évek óta olvasom, és tökéletesen és egyértelműen az jött le belőle, hogy a legrosszabb amit tehetsz ha rádjön az őszinteségi roham.


Különben meg nincs ember ezen a bolygón aki tökéletesen őszinte lenne. Kinek van szüksége arra, hogy minden belső gondolatát, a múltjának apró részleteit ráhányja a másikra?

Szerinted az őszinteség hívő nők majd egyenesbe megmondják neked, hogy kicsi a farkad? Vagy hogy múlóban vannak az érzelmek? Vagy hogy megláttak egy tökéletes férfit a buszon és csorgatták a nyálukat?

Férfi és nő nem létezne kapcsolatban, ha mindig, minden ilyen kellemetlen dolgot megosztanánk egymásnak. Csak egymást gyilkolnánk...Néha igen is jó ha nem terheled ilyennel a másikat.

2015. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én egyébként mindenképpen titkolni fogom és magamat megerősítő válaszokat vártam.
2015. jan. 30. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!