Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyi az az...

Szerintetek mennyi az az időtartam, ami után "elfogadható", hogy egy lány lefekszik a barátjával? Ti mennyi idő után feküdtetek le először?

Figyelt kérdés
Ha a lány szűz, a fiú pedig nem. A megismerkedéstől számítva, ha pár nappal azután már járnak is.
2013. aug. 29. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ő jónak érzi, de semmiképp sem az alapján, hogy mások mit mondanak.
2013. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
En 5 honap utan tettem meg
2013. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem így megy! Mi van, ha a lány 13 éves? - 2 év után, ha minden okés. Mi van, ha a lány 23 éves? Az első randin, ha minden okés.
2013. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Ha C betűs átlagpolgárok vagytok akkor 0 nap pár perc után.


Ha felületesek vagytok akkor lásd az előző válaszát "Az első randin, ha minden okés." (Azstán isunk edj kis Kűűűbányajjit is jutalomképen szo dikmá")

2013. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem nyolc hónap volt. Nem volt nagy élmény, de nem is bántam meg. Korábban is benne lettem volna, holott nem voltam igazán szerelmes sem, az esetünkben nem volt "járásról" szó.


Számomra bármikor elfogadható. Sokan máshogy vélekednek a témáról. Egy fiúnak dicsőség elveszteni a szüzességét, a lánynak viszont kész szégyen. És persze mindenki lotyónak tartja, ha könnyen adja magát.


A lényeg, hogy magárt tegye, amit tesz. Ha jólesik neki, csinálja. Ha nem, akkor pedig ne. És használjanak óvszert...

2013. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
En 10 nap után. Ennek már 11 éve. A férjem igen jò az ágyban :-)
2013. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha nem lett volna jó értelemszerűen nem lenne a férjed.
2013. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5 nap járás után, 2 hónapja ismertem.
2013. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Minél tovább kibírjátok, annál biztosabb hogy a fiú tényleg szeret, és nem csak a tested kell neki. Sőt az első és a következő alkalmak között is hagyni kell időt.
2013. aug. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
2 evet, 21 vagyok, baratom 22 :)
2013. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!