Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor mi is a szüzesség...

Most akkor mi is a szüzesség valójában? Hallotam már olyanról hogy a férfiaknál ez csakamolyan "szimbolikus" dolog és olyanról is hogy ugyan úgy rendelkezünk szűzhártyával mint a nők ezért a szüzesség elvesztése is fájhat akkor most hogy van ez?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
remélem, csak viccelsz!
2015. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kendrazoltan ***** válasza:
Hát ha te tudod, hogy hol van egy férfi szűzhártyája, azt kérlek mondd el nekem is, mert én ilyenről még életemben nem hallottam. Aztán lehet, hogy meglepődnék...
2015. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában a börtönt megéltek tudják ezt össze hasonlítani:D
2015. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az összefüggés a szüzesség és a szűzhártya között?

Az egyik egy női testrész a másik egy jelkép.

A szüzességed addig van míg behatolás nem történik.

2015. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szűzhártya a nőknél a szüzesség szimbóluma csak. Nem feltétlenül van minden szűz nőnek. Egyéb okoz miatt is "elveszítheti", ja és az első fájdalmának köze sincsen a szűzhártya szakadásához nagyon, mivel inkább a tágulás az ami kicsit fájhat.

A fiúknak pedig ez fájdalommentes folyamat és ha jól csinálják akkor élvezetes mindkét fél számára.

2015. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de aki hülyének nézett annak hangsúlyoznám hogy ÉN IS meglepődrem azon mikor azt láttam egy oldalon hogy a szűzhártya van férfiaknál is és az arcom is kb ilyen volt:??????
2015. jan. 31. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!