Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van 1 lany aki nagyon tetszik...

Van 1 lany aki nagyon tetszik es regota ismerem. Sokszor azt tervezgetem hogy elhivom randira valahova de a vegin nem lesz belole semmi. Meg szuz vagyok es lehet hogy ez vegett?

Figyelt kérdés
Tudnatok segiteni hogy esstleg milyen helyre hivjam el?meg esetleg mivel birnam novelni az ombizalmamat? Nagyon tetszik a lany es felek attol hogy valaki nehogy osszejojjon vele.sokszor azt azon gondolkodok hogy elivom randira de amikor meg cselekedni kellene akkor meg lefagyok.

2015. febr. 1. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Jégkori, mozi, kávé, üdítő, hambi.. elég sok helyre el lehet hívni :D
2015. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd el!!! Én is már azt várom hogy a srác aki tetszik mikor hív el... Ne legyél beszari és cselekedj!!! :)
2015. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok most én is, gondolj arra, hogy ha nem hívod el megteszi más. Főleg most jön Valentin nap meg minden, itt a lehetőség :)
2015. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!