Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az baj, ha nem akarok senkivel...

Az baj, ha nem akarok senkivel lefeküdni, és nem akarom elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan fiú, aki a lányoknak kell. Sosem jött össze, már 2 éve feladtam és észre vettem, hogy olyan lányokat is vissza utasítok, akik közelebb kerülnek hozzám, mármint lefeküdnének velem. De én meg nem szeretném, mert jobbat érdemelnek, akik értik a dolgukat. Vajon találok aszexuális lányt?

2015. febr. 2. 01:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Megdughatlak?
2015. febr. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Dehogynem le akarsz feküdni valakivel, szerintem megdugnád a legyet is röptében. És ez normális, majd akad valaki előbb-utóbb.
2015. febr. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy burkoltan sajnáltatod itt magad.
2015. febr. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát nem. Fityma szűkületem is van, ezzel meg egy lányt se tudnék megdugni. Hát igen, lehet javasolgatni, hogy "na eriggyé orvoshoz" De ha jobban végig gondolom, semmi értelme, egy olyan dologért műttessem meg magam, amit most se csinálok, és boldogan megvagyok?
2015. febr. 2. 01:46
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés?
2015. febr. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hogy milyen kihatással lehet az életemre. Mert ugye azt látom, hogy mindenki ba**ik orba szájba mindenkivel. Semmi méltóság, vagy tartás. összejön ezzel "jaj szeretlek imádla, megduglak" és csá. jön a következő, ugyan az a duma, és így tovább. Szóval olyan mocskos hogy mindenki túrkál mindenkibe. Most gondolj bele, hogy berakod a barátnődbe, akit már egy másik pasi kinyalt, meg járt bent a farka. Ennyi erővel bemehetnék úgy a házatokba, hogy nem szoltok.
2015. febr. 2. 01:52
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

azért ne lásd ennyire feketén-fehéren a dolgokat.

van az,aki beleugrik kapcsolatokba,amik aztán nem lesznek tartósak,vagy nem is akarja,hogy az legyen.

meg van az,aki inkább tartósra törekszik.

én 2 emberrel voltam,de huszonéves korom közepén járok.mindkettő évekig tartott. nem jöttek össze,ez ilyen,akkor megy tovább a dolog,és a párkeresés.aminek része a szex. és,ha nem vagy tini,akkor esélyes,hogy a párod már több emberrel is volt előtted.:D

a szex meg egy jó dolog.

2015. febr. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szóval azért nem is akarnál szexelni, mert elképzelhető, hogy nem te lennél annak a valakinek az első?

Ó igen, ez az örök szüzike lúzerek első számú rémesen primitív érvelése.


A mondandód többi részét is meg lehet cáfolni. Persze, van, aki tényleg csak eszköznek használja a másikat, hogy kielégíthesse szexuális vágyait, na de általánosítani azért nem kéne.

Persze, tudom, most a kisebbségi komplexus beszél belőled, na meg az irigység, hogy más tudja használni a hancúrlécét, te meg még matyizni is csak nehezen tudsz vele. Fáj, hogy míg más jókat szeretkezhet a szerelmével, és nem csak verbálisan okozhat neki örömet, hanem eljuttathatja a csúcsra, addig te legfeljebb csak egy csokor virággal mutathatod ki, hogy mennyire vonzó.

Arról nem is beszélve, hogy önző a hozzáállásod. Szerinted lesz olyan nő, aki egy olyannal összejön, aki mellett csak akkor fog kielégülni, ha vibrátort is vesz melléd?

2015. febr. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8


Ez az egész kommented baromság. A földön kismillió modja van, hogy örömhöz jussunk. A szex is egy módja. Egyáltalán nem vagyok féltékeny arra, aki "jól érzi magát" a párjával - teszem fel 2 hónap múlva mással fogja -. Egy kapcsolat csak fájdalmat okoz, jó lehet vannak benne jó dolgok, de ezek a csalik, hogy aztán bele sétálj és a pofádba kapd a fájdalmat, a keserűséget. Mire értem?

Sorolom ezek többsége elkerülhetetlen, és mindig elődordúl:

-komolyabb összeveszések idióta dolgokon

-halál

-féltékenység

-elhidegülés

-megcsalás

-elhanyagolás

-nagyobb zökkenők, melyek komor hangulatot hoznak

-válás

-egyéb okok miatti kiábrándulás

és még sorolhatnám.

Persze, jóval kezdődik, ahogy a tonic is, az elején finom, azután borzalmas. Ahogy a drog okoz jó érzéseket, majd lassan pusztít el.

Igaz, még egyszer mondom IGAZI kapcsolatból annyi van, mint ahány becsületes politikus. És ők azok, akik életük során 1, max 2 embert szeretnek. És itt most javasolnám, hogy nézzetek utána a szeretet szónak. Ugyanis ti azt csináljátok, hogy az életetek során rengeteg embernek a szemébe hazudjátok, hogy szeretlek, rengeteg emberrel megosszátok az ágyatokat. Tehát nincs különleges, nincs egyetlen, nincs igazi, mert ha volna, akkor nem váltogatnátok mint a Halálos iramban a 120 fokozatu váltót, hanem megpróbálnátok magatokhoz illőt keresni, és nem 1 hétután bele szeretni, hanem előtte megismerni. Csak ehhez már nincs inteligencia. Az a lényege manapság, hogy minél több emberrel lefeküdjetek. Menjetek oda édesanyátokhoz, és kérdezzétek meg, hogy aoátok előtt hány fiú kefélte meg, hány fiú durkált az anyátokban. Mert, hogy biztos nem azt mondaná, amit majd ti mondanátok a gyerekeiteknek, az is biztos.

"Tudod fiam/lányom, apád/anyád nekem nem különleges. Annyi nővel/férfival feküdtem le ő előtte, hogy nem azért ismernek annyian, mert egyhelyen dolgoztunk, hanem a mi időnkben az volt a divat, hogy feküdjünk össze fűvel fával. És hát apátok/anyátok volt az akinél becsúsztatok ti. Szóval mikor azt hallod, hogy azt mondom neki "szeretlek" jusson eszedbe, hogy előtte ezerszr mondtam másoknak is, pl. a CBA pénztárosnak is, őt is szeretem, mert hát nem ok nélkül mondtam neki is."

"Anya, mi az a szerelem?

Hát gyermekem, az egy rég kihalt érzés.

És mi volt az?

Sajnos én nem tudom! Talán kérdezd a nagymamádat.

Mama, mi az a szerelem?

Hát kisunokám, az egy csodálatos érzés, amit nem 20 ember iránt érzel, hanem csak egy iránt! És nem 20 emberrel osztod meg midenedet, hanem csak egyel. Erre nagyon figyelj oda! Manapság szinte eltünt, mindenki szeret mindenkit. Szóval kisunokám, ha legközelebb valaki neked azt mondja hogy szeret, ne higyj neki, csak ha ki tart emellet, mert észre fogod venni, hogy tovább áll és másnak fogja mondani.

-belép az anya-

Anya, hagyd békén a gyerekemet, milyen hülyeségekkel tömöd afejét? Azzal ba**ik akivel akar, 14 éves felnőtt lány, csak te irigykedsz, mert annó nem az volt a divat, hogy a környék összes fiúja megrakott... Hagyd a lányom!"

-ekkor megszólal a kislány-

Anya, már nem vagyok szűz!

Na végre kislányom, hogy elvesztetted, meddig akartál még várni, míg meg érsz rá? És ki vette el?

Nem tudom, teljesen be voltunk állva.

Büszke vagyok rád! Tessék, itt egy sál, jó lesz szoknyának. Jövőhéten újra meglérdezem és remélem akkor már sokkal több emberrel fekszel le, ne hozz szégyent ránk!

-a 14 éves kislány, fogta az iphone 6s telóját és eltipegett avárosba linkeskedni."


Vége. :$

2015. febr. 2. 02:25
 10/23 anonim ***** válasza:
a papok se k..rnak mégis eléldegélnek valahogy
2015. febr. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!