Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A kérdésem a következő lenne,...

A kérdésem a következő lenne, és szeretném, ha nem csinálnátok belőle ügyet, és nem kerülne nyilvánosságra, én egy 16 éves Istenhíő budapesti lány vagyok. A kérdésem a következő, a szüzességem és a szűzhártyám velem születik, vafgy kialakul bennem?

Figyelt kérdés
Illetve ha megvolt a nemi aktusom, a szűzhártyámat majd kipisilem darabokban vayg egyben?
2010. febr. 9. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
XD nah ezért nem vagyok keresztény:D Előttem szólók megadták már a választ. Am légy önálló inkognitó módban keresgélj járj utána a dolgoknak (ha a szüleid nem használják a gépet akkor nem fontos rejtőzködni:D) F/15
2010. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
na ne már hogy én 13 évesen mindent tudok erről(utánanéztem) : o
2010. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Kedves 20:22-es 15 eves fiu!

En vagyok az anyuka aki ugy tunik az egyetlen ertelmes valaszt adta ennek a leanyzonak.

En is kereszteny vagyok de mint latod tisztaba vagyok a dolgokkal es mar 12 evesen is az voltam.

Tehat ez nem keresztenysegtol fugg hanem utanajarastol meg valamennyire a szuloktol is.

Nagy vallasos csaladokba valoban tabukent kezelik a dolgot,meg az en szuleimnek se volt szabad ilyenrol beszelni otthon.Viszont minket mar "felvilagositottak" a szuleink pont a nagyszulok peldajabol adodoan.

Ez nem helyes h tabukent kezelik,en is elhataroztam h a gyerekeimet hamar "felvilagositom" a dolgokrol h nehogy igy jarjon mint ez a szegeny leanyzo aki gondolom az osztalytarsaitol hallott egy es mast.

Viszont 16 evesen mar letezik a biosz ora is es ha az en idombe mar altalanos iskolaba volt felvilagosito ora akkor gondolom most is van.Ezert nem ertem igazan a kerdest.

Viszont azt nagyon nem szeretnem h a keresztenyek belegyenek skatulyazva.

Ez a kerdes nem azon mulik,lasd az en peldamat.

2010. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

oké hogy hívő, de azért azoknak is ilyen témában felvilágosultnak kéne lenni nekik is volt biológia...

de hogy ekkora ökörségeket kérdezz már bocsáss meg

még nem is láttad a saját puncid...vagy nem is menstruálnak a hívők?????? azt sem tudod hol pisilsz?


az ember szűzen születik szűzhártyával, a szüzességed akkor veszíted el ha egy fiúval szexelsz majd...és akkor a szűzhártyád kilyukad, szóval kitágul sztem az nem fog darabokban kijönni!!

még én is szűz vagyok.

2010. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!