Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves vagyok és szűz. Ha...

21 éves vagyok és szűz. Ha barátnőt szeretnék, akkor a kiszemeltnek semmiképp se mondjam el, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
De mondd el, értelmes lányok nem dobnak ezért, ha minden klappol.
2015. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezzel kéne kezdened az ismerkedést... :D

Mire odajutsz, addigra meg remélhetőleg mindegy már ez.

2015. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne hangoztasd,ertelmes lanyoknak se.
2015. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akartam ezzel kezdeni. De ha mondjuk rá kérdez a korábbi kapcsolataimra, akkor most mit mondjak. Nekem még kapcsolatom se volt.
2015. febr. 3. 11:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha rákérdez akkor megmondhatod, de egyébként meg ne hozd fel a dolgot.
2015. febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor mondd el ha a téma úgy adja. Ha rákérdez az előző kapcsolataidra csak is őszintén mondd el hogy nem volt még barátnőd, és ha a szüzesség téma is konkrétan szóba kerül akkor mondd el hogy még az vagy. Nem kell szégyellned csak ne magadtól mondd el, mert ezzel igaz nem fog cikinek tartani, de érezheti azt hogy csak azért próbálkozol hogy elveszítsd és kalap kabát. 21 évesen én is jártam így hogy elmondtam hogy még nem voltam nővel, sajnos túl hamar és bár nem cikizett ki e ő megmondta hogy akkor tuti csak azért akarom mert nekem nő kell minden áron, és így le is koptatott. 23 évesen ismertem meg egy kedves nőt igaz 3 évvel idősebb mint én és akkor csak akkor mondtam el a dolgot amikor már odáig jutottunk hogy megkérdezte a témát, furcsának találta de nem lett belőle bajom, okai elmondtam mert kérdezte és voltak is rá okaim, így meg teljesen megértette a dolgot és semmi hátrányom nem lett belőle.


Amikor meg már odajutottunk hogy megtörtént a dolog teljesen lazán kezelte a helyzetet, direkt lassan csinálta, és tanítgatott.

2015. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedésnél nem kell elmondanod, de ha komolyabbra fordul a dolog akkor igen.. Eltitkolni úgysem tudod, rá fog jönni ha arra kerül a sor.
2015. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd el.
2015. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mintha csak én írtam volna a kérdést...
2015. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél "barátnőt" magadnak és akkor már nem leszel szűz (csak tapasztalatlan).
2015. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!