Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudnam neki ugy csinalni...

Hogy tudnam neki ugy csinalni h elvezze? Első alkalomkor vigyázni kell? En tapasztaltnak számítok de nem voltam még szűz fiúval.

Figyelt kérdés
26L vagyok. Megismertem egy fiút, aki25 eves. Kiderult h o még szűz. Nagyom szeretnek tole tobbet, de eleg visszahúzódó. Szerintem kicsit fél is a szextőlBarmilyen tanácsot elfogadok,amit tudnek hasznosítani :) !.

2015. febr. 8. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első menet nem lesz túl emlékezetes a számára, engedd, hogy ismerkedjen egyáltalán az új, meleg otthonával. A második merevedésnél már egy kis huncut mosollyal jelezheted, hogy most kezdődik az igazi játék, és bár nem vadul pattogva, de azért már megmutathatod neki, hogy mikre számíthat.
2015. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz emlékezetes az első alkalom? Akkor nagyon óvatosan kell bánni vele?
2015. febr. 8. 13:04
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el! Mindkettőtöknek jobb lesz, hidd el!
2015. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ne kapkodjatok semmivel, legyetek nyugodtak.Elötte kicsit drinkeljetek, ne sokat, 1-2 pohár bor vagy egy kis feles.Legyél vele kitartó az elején, késöbb úgyis meghálálja.Attól hogy visszahúzódó nem jelenti azt hogy béna is, valszeg azért fél, mert ráparáz hogy mi lesz ha nem sikerül.Nem szabad rá görcsölni.Ha valami nem megy neki akkor segíts, beszéljétek meg.

Sok sikert.

2015. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Mi a szarert kell ugy kezelni szerencsetlent mint egy ufót?

Bedugja a puncidba aztan húzogatja ugy mint barki mas. Ennyi.

2015. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
51%
A fiukkal nem kell vigyazni,csak csinald amit akarsz.
2015. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. . A legtöbbet ki szeretnem hozni belole,h egyre csak jobb legyen majd ! ;)
2015. febr. 8. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Főleg, ha tíz másodperc múlva elsül:)
2015. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mázlista a srác!
2015. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remelem o is igy gondolja :)
2015. febr. 9. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!