Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem mondta el?

Miért nem mondta el?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 és fél hónapja járunk, és mikor egy hónaposak voltunk, átmentem hozzá. Nagyon intim és fortó lett a hangulat, de leállítottam, mert szűz vagyok és még nem álltam készen. Nagyon megértő volt, beszéltünk az eddigi kapcsolataimról is, hogy kivel meddig jutottam el, de hogy szexig még senkivel, nem erőltette és azóta is csak annyit csinál, ami még jól esik nekem. De ő nagyon tapasztaltnak tűnik, és tudom, hogy előttem egy komoly kapcsolata volt, 2 évig voltak együtt a lánnyal. De múlt hétvégén valahogy szóba került az ő múltja, és megkérdeztem, hogy mikor feküdtek le először a barátnőjével, mire azt mondta, hogy nem feküdtek le egyáltalán. Mikor megkérdeztem, hogy akkor kivel, mikor volt ő először, egy darabig habozott meg terele a témát, majd bevallotta, hogy még szűz. Én ezt a kapcsolatunk elején már megmondtam neki, nem értem, ő miért nem mondta volna el, ha nem kérdezek rá. Mégsem olyan jó a kapcsolatunk? Vagy ez általános jelenség? Miért?

2015. febr. 7. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz ezen, ő egyszerűen ilyen, úgy gondolta jobb lesz, ha nem mondja el, semmi köze ahhoz, hogy milyen a kapcsolatotok.
2015. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

jajj mi ez már ? :D ez most komoly kérdés? :D

Miért mondaná el? rákérdezel, elmondja kész. honnan tudja, hogy mi zavar téged amit még nem mondott el ? jézusom de nem lennék a pasid, ha ilyenen kiakadsz.


Amúgy remélem pettingeltek, mert ha nem élvez el a srác, akkor egy idő után be fog kattanni és csak egyre rosszabb lesz a dolog, szóval gyorsan verd ** neki vagy sz*pd le. A fiú tényleg így működik.

Saját tapasztalat ;)

25F

2015. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a barátomat 1 hét után megkérdeztem és mondta, hogy még nem volt senkije, ő is tudta már az első naptól, hogy nekem még barátom sem volt.


Tudok sok lány gáznak tartja ha egy fiú még 16+ éves korában szűz, és félt, hogy te is fennakadsz majd ezen, ami nem jó, mivel nem gondolta, hogy te biztos nem hiszel ilyeneket, mivel más vagy.

De végül elmondta nem? Akkor meg megbízik benned, és tudja, hogy nem gáz, hanem még örömhír is ez neked, hogy előtted nem turkált senki másba úgymond.


Utolsónak meg annyit, hogy nem fog bekattanni szex nélkül.

Majd amíg úgy van el tudja látni saját magát szexuálisan és ha érett a petting ideje, akkor persze hogy szükség van arra is majd pedig egyre feljebb a létrán.

2015. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ezen az oldalon nehany srac fel szokta tenni ezt a kerdest:meg sszuz a many,de azt hiszi en Mar nem,mit csinaljak?A sracok ffelneek attol ha a lany megtudja hogy o" meg szuz,akkor az gaz.Ennyi az egesz.
2015. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert azzal egy fiú sem dicsekszik, hogy ő szűz. Ha kérdezted volna, nyilván elmondja, de neked csak "úgy tűnt", hogy tapasztalt. Tehát használd a szádat, ha meg akarsz valamit tudni.
2015. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!