Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok többsége miért...

A lányok többsége miért változik meg miután megb____k?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 14:58
1 2
 1/11 CptTomato ***** válasza:
100%
Mert átveszi a stílusod a közösülés során... ezt sem tudtad....pls dont reproduce!
2015. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtenéd bővebben?
2015. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbökik? Megbabonázzák? Megbántják? Ne sértegesd őket!!!
2015. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azt vettem észere megváltozik a személyiségük, A csendes lányok el k___vulnak, akik meg alapból olyanok azok meg még jobban olyanok lesznek és kiröhögik a félénk fiúkat.
2015. febr. 9. 15:01
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Ez tényleg így van, szemetebbek lesznek a félénk fiúkkal, akkor is, ha korábban normális lányok voltak szűzként...
2015. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Én nem változtam meg. Azóta is azzal a sráccal vagyok, aki elvette a szüzességem, nagyon szeretjük egymást és nem k.vultam el. Annyi, hogy azelőtt neki kellett feszegetnie a határaimat, most meg néha ráugrok, hogy szexeljünk, mert én is megszerettem :) De társaságban ugyanolyan visszafogott és kedves vagyok és mint pasi, csak ő érdekel. Annyi talán, hogy mióta szexelek, jobban van önbizalmam és elégedettebb vagyok magammal.
2015. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát - gonosz kifejezéssel élve - kinytod ezzel Pandora szelencéjét és nagyon sok csaj rájön hogy lehetne a szex jobb is - CSAK NEM VELED :D
2015. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak nézz végig a szűzesség kategóriában, mennyi para kacsolódik a szűzesség elvesztéséhez. Első szex után eggyel kevesebb lesz, nem kell azon agyalni, hogy jaj, kinek adom, fájni fog-e, stb. Nem csoda, hogy ettől kicsit felszabadultabbak lesznek.
2015. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert nem kell azon parázni, hogy "jajj szeretném már, de félek, hogy elhagy ha neki adom a szüzességem, és jajj megérdemli egyáltalán" meg ilyenek. Sokkal egyszerűbb eldönteni kivel fekszel össze ha már nem vagy szűz, mert utána már nem olyan nagy dolog
2015. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hogy változik meg?
2015. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!