Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok döntő többsége miért...

A lányok döntő többsége miért nem kezdene párkapcsolatot a 25+ éves szüzekkel?

Figyelt kérdés
Miért nem értékelik inkább, hogy előtte még nem volt senkije, és ő lehet neki az első. Miért inkább azok kellenek, akiknek már több kapcsolatuk volt, mint amennyit fejben tudnak tartani. A szexbe amúgy is pár alkalom után bele lehet jönni. Olyan nagy ár ez?

2013. nov. 4. 07:15
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
12%
én nem jönnék össze ilyen férfival, mert ha 25 év felett szűz, akkor ott valami nem kerek... másrészt ha 25 éves férfival akar összejönni egy nő akkor ő is korban akkörül mozog, egy 25 éves nőnek nem az a vágya hogy megtanítson szexelni egy kolostorból szabadult férfit. 23/N
2013. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:

Ha helyes vagy pénzes lennél, már nem volnál szűz 27 évesen.

Ez a többség. Én speciel azért nem, mert már foglalt vagyok.

2013. nov. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
25%

Csak a szüzek hiszik, hogy ugyanaz az egész, mintha valaki már nem lenne az. Nem. Rohadtul más. Másképp gondolkozol, meg úgy teljesen megváltozik a hozzáállásod a szexhez. Egyszer.

Másfelől pár alkalom nem elég, hogy belejöjj. Tapasztalt embereknek is kell idő, hogy összeszokjanak, akiket már nem is ér újdonságként sok egyéb más.

És amit írtak, aki ennyi idő alatt sem talál magának valakit, azzal valami gixer van. És ezt a többség inkább kihagyná.

2013. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
10%
mit tudna velem csinálni... 22l
2013. nov. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
37%

Mert olyan hülyeségeket akarnak bemagyarázni, és ráadásul el is hiszik, hogy a szexbe pár alkalom után "bele lehet jönni". Dehogy lehet :D Mármint persze pár alkalom után talán már nem sül el az ember két másodperc alatt, de ahhoz, hogy igazán jó szerető legyen, még sok időre és munkára van szükség.

Nekem 25 éves lányként 10+ partnerem volt, statisztikai alapnak elég. Érdekes módon azokkal volt a legjobb, akik előttem már rengeteg lánnyal voltak. A párom is ilyen. És még tudott újat mutatni! Az ágyban eszméletlen jó. És pontosan tudom, hogy nem azért van velem, mert nem talált mást (pontosan tudom, hogy minden ujjára kaphat nőt, ha akar, és ezt ő is tudja), hanem mert én kellek neki.

Ja, az exem ugyan nem volt szűz, de nem sok tapasztalata volt előttem. Azért hagyott el, mert ő még másokkal is akar lenni. Hát kösz. Most a páromnál ettől nem félek :)


Szóval igen, ha választanom kell, inkább egy tapasztalt Casanovát választok, aki tudja, hogy kell udvarolni, és melyek azok a pontok a testemen, amiket ha megérint, megsimogat, kész vagyok - és meg is teszi, gyakran, mint egy tapasztalatlant, ahol nekem kellene a tanítónénit játszanom.

De ne aggódj, ismerek olyanokat is, akik kimondottan élvezik ezt a szerepet. Keress ilyen lányt, és máris nincs probléma :)

2013. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok szűz, de 27 évesen vesztettem el. Így sem kellenék a legtöbb nőnek? Szemétség, ha ezt eltitkolom egy kapcsolat kezdetén?
2013. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani,hogy szűz vagy, első kalandomnál én se mondtam el,hogy szűz vagyok, aktus végén a csaj meg azt hitte, hogy biztos volt már dolgom jó pár nővel, aztán ledöbbent,amikor közöltem vele,hogy nekem ez volt az első, ezen ne is csodálkozzon ilyen külsővel. Ennyit arról amit itt süketelnek a tapasztalatról.Csak oda kell figyelni a partnerre, nem kell görcsölni,hogy ez az első alkalom, és nem lesz gond.
2013. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 Noydra ***** válasza:
54%

Igazából hiába pontozzátok le azokat, akik leírták, hogy miért nem. Ők csak válaszoltak a kérdésre saját szempont alapján.


Akár jogos valami, akár nem :)

2013. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalatuk volt, mondom, hogy annyi a lényeg, hogy oda kell figyelni a másikra, és nem kell görcsölni.
2013. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
engem nem érdekelne, hogy szűz vagy nem szűz, csak szeressen.
2013. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!