Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, ti leszoktátok nyelni?

Lányok, ti leszoktátok nyelni?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

2015. febr. 10. 19:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
Általában mindig.
2015. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen. 26
2015. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A fiúk is lenyelik, máskülönben mindenki éhen halna.
2015. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A falatot igen.

Mást is :P

18

2015. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos va aki lenyeli, ez olyan biztos, minthogy a google nem az ember barátja.
2015. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Igen! Szeretem a párom és számomra ez fontos hogy tudassam vele, hogy teljesen elfogadom és az enyém mindene. Imádom a zihálását a forró szenvedélyes nyögéseit és a végtermék meg maga a nedű. :)Utána jár egy kis cirógatás, simogatás hiszen emberek vagyunk mindenki igényel egy kis gyengédséget és törődést. Biztosan vannak, akik kissé finnyásnak mondhatóak ilyen téren - azt sem kell elítélni tudniillik ahány ház annyi szokás.
2015. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez az enyém mindene kicsit komcsisan hangzott most :D
2015. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mivel egyszer majdnem visszahánytam, így nem.
2015. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ezt mindenki maga dönti el. És partnerfüggő. Volt akinek azt sem engedtem, hogy a számba élvezzen. A mostani páromét élvezettel nyelem le. De van, hogy forgatom a számban még szopom a farkát a végén egy kicsit, és a harmadát-felét hagyom hagy csurogjon végig a farkán. Imádja. De két embertől függ. Soha nem kérte, hogy nyeljem le. És az előzőhöz, igen, olyan jó érzés, mert az enyém... megdolgoztam az élvezetéért.. 40/N
2015. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, de csak is a barátomnak.


Nem is olyan szörnyű egyébként. Mint amikor beteg vagy és felköhögsz ilyen trutyit és nem tudod kiköpni hanem le kell nyelni. Na kb olyan. Szerintem nincs benne undorító dolog, de csak a szerelmemnek csinálom.

2015. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!