Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti leszoktátok vágni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti leszoktátok vágni a pasitok haját? Vagy inkább elkülditek fodrászhoz?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kéri akkor le :D Azután legalább biztos nem fog ránézni egy nő sem :DD
2014. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én vágnám neki, de nem engedi.:D Minden bántás nélkül, mert imádom, de van egy ilyen kicsit sznob beütése, pl. csak az a haj jó, amit fodrász vág, proli dolog otthon a hajvágás. Én ugyan nő létemre évek óta magamnak vágom, és sokan megdicsérnek, ha megmondom, hogy én csináltam, de neki nem leheeet.:D


A drágám márkamániás, meg ilyesmi. Úgyhogy már nem is próbálkozom a betörésével ilyen szempontból.

2014. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vágom le, ő is tudja, hogy jobban jár, ha fodrászhoz megy :D
2014. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
eddig kétszer vágtam le neki. elsőre nem lett rossz, sőt, másodszorra viszont... :D nos, maradjunk annyiban, hogy most várjuk a haj növekedését, hogy a fodrász tudjon rajta javítani :D
2014. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eddig mindig fodraszhoz jart de mostanaban en vagom a hajat es attol fuggetlenul, h senki a foldon ollot nem bizna egesz jol sikerul:-)))A youtube-on neztem hogy kell es ugyan kovetek el massziv hibakat, pl a multkor egy nagy lyuk-feleseg maradt a haja tetejen, meg a tarkojanal tul magasra nyirtam....szoval ettol fuggetlenul szerintem egesz jo...fogalmazzunk ugy lehetne rosszabb is:-))))
2014. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, en vagom neki. Hetente. Nekem ez siman megy, pedig nem vagyok fodrasz. N
2014. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a barátomnak én vágom a haját,elsőre rövid lett,másodjára is,de lassan belejöttem és már fodrászon nem is gondolkodik,egyidő után bele lehet jönni a dologba
2015. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!