Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az előváladék mikor jön? Az...

Az előváladék mikor jön? Az aktus elején, vagy mielőtt elélvezne a partner?

Figyelt kérdés
az előváladéktol teherbe lehet esni?
2010. febr. 11. 17:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
te jo anyam.. h tudtál megnyugodni? előváladéktól igenis, h teherbe lehet esni. nem 1 baratnőmmel mentem már az orvoshoz, mert ők is igy " védekeztek ", az orvos meg jol leszidta őket, h h lehettek olyan felelőtlenek. másik 2 baratnőmnek meg emiatt kellett abortuszra mennie. ugyh, te döntsd el, h kinek hiszel. ha gumi nelkul akarsz szexelni, akkor szedj tabit. mas módszer nincs.
2010. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az előváladék, ahogy a neve is mutatja a merevedés ELEJÉN jelentkezik. Ez nedvesíti meg a hímvesszőt a behatoláshoz!

Nem csak a nő nedvesedik. A természet okosan kitalált minket!

2010. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Buta" kislány :)

Tök birom hogy elösszőr cselekednek és utána kérdeznek utána hogy ugye nem lehet belőle gond.. :) Jah és ne csak itt járj utána a gyakori kérdéseken, mert itt két ember létezik az aki igazat mond és az aki nem, aki át akar verni téged és jót röhöghessen a másik meg aki segiteni akar.

Igen lehet belőle gond, az előváladék önmagában nem tarltalmazhat spermiumot és bármikor kijöhet bármelyik szakaszban, petting közben vagy sex közben is, viszont nagy izgalom hatására ami ugyebár szex közbe mindig szokott lenni, lehetséges kis spermium folyás is amit előváladéknak szoktak hinni mert olyan minimális mennyiség. Szóval az esély megvan rá, de nem sok.

A megszakitásos védekezésről meg annyit van akinek beválik nem lesz belőle gond azthiszem a videoklinika.hu n mondták el valamelyik videoban hogy miértnem lesz babájuk azoknak ezzel a védekezési móddal, van aki meg miért esik rögtön teherbe min pl az egyik csajbarátom akit kb 3 hónapja kisértem el abortuszra, ők is kipróbálták ezt a módszert pasijával és ráadásúl nem úgy hogy a legutolsó pillanatba húzta ki a pasija hanem jóval elöbb és másképp fejezte be a pasinak (kéz vagy száj) még is terhes lett. (más történek miért nem a pasija kisérte el)

Te döntésed kinek hiszel és hol nézel utána, szerintem nem sok esély van rá, de ha netán elvégzel egy tesztet ha nagyon aggódsz akkor az megfog nyugtatni. :)

2010. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van. habár azzal nem értek egyet, h olyan kicsi lenne az esély. az egyik barátnőm pár hónap alatt terhes lett megszakitás mellett.
2010. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
sztem ez mindenkinél más.. mondjk énis barátomal mindig úgy csináltuk h megszakitással,és nem lett semmi bajom hálistennek:) hátha rámhallgatsz,job ha gyógyszert szedszmvagy gumi, mert azok azért biztonságosabbak:)
2010. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
utolsó, inkabb ti is vigyazzatok, ha semmiféleképpen nem kell baba. :S
2010. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az előváladékot a prosztata termeli azért, hogy síkosítja a péniszt.. és általában nem tartalmaz megtermékenyítésre alkalmas spermiumokat... :) de nem 100% osan kizárt a teherbe esés. én 1-2x csinaĺtam óvszer nélküzl barátommal, idáig semmi gond nemvolt. de mindig jobb, ha van óvszer a péniszen. az előváladék nemsokkal a behatolás után , még az erekció előtt jön :)
2011. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Eipl Dominik válasza:
A két Ejakuláció között kell vizelni és akkor a hugycsőben maradt spermiumok is távoznak,és nem leszel terhes. Kicsit későn jött a válasz (10év)xd
2020. febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!