Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18, f vagyok a baratnom is 18...

Brdsz.zsombor kérdése:

18, f vagyok a baratnom is 18 en szuzvagyok de ugytudom ő is az, elso alkalomnal ugy meddig birom, hogy nem megyek el? Es a kesobbiekben?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egyén függő, mi nem ismerünk téged, ezért nem is tudjuk megmondani :-P
2015. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát öregem, jósolni nem tudunk. :-)


Mivel mindketten tapasztalatlanok vagytok, feltehetően bénázni is fogtok, de izgulni is fogtok annyira, hogy ez egyáltalán nem lesz feltűnő. Vagyis egy ilyen "első" dolognak a kimenetelét nem nagyon lehet megjósolni. A legfontosabb: akárhogy is alakul, nem problémázni kell rajta, hanem élvezni!!!


Az első sok esetben nem szokott úgy sikerülni, ahogy azt tervezik (mert mindketten izgulnak, gyakorlatlanok, nem tuják hogy mikor mit is kellene tenni, stb..), de ez természetes, és természetesnek is kell felfogni. Az biztos, hogy ahogy megismeritek egymás testét (és a sajátotokat is!), ez a dolog egyre természetesebb, magától értetődőbb lesz.


Ne problémázz azon, hogy "meddig bírom", mert ez amúgy is annyi mindentől függ, hogy erre nem lehet válaszolni. A legfontosabb, hogy FIGYELJETEK egymásra, és ne csak kapni akarjatok, hanem adni is. Ha szeretve, egymás érzéseire, reakcióira figyelve csináljátok, akkor mindenképpen pozitív élmény lesz, és erősíteni fogja a kapcsolatotokat.


Allah adjon neked erőt! :-D

2015. febr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem tart tovabb mint 10perc,ugyhogy oral ketszer mielo"tt bedugod,es hosszabb lesz.
2015. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát első alkalommal ne számítsatok egy nagy menetre.Beteszed neki,löksz rajta max kettőt és kb ennyi.Viszont a jó hír,hogy ahogy egyre jobban megismeritek egymás testét,és magát a szexet,úgy lesz majd egyre hosszabb és élvezetesebb mindkettőtök számára.Tehát nyugi,ne parázz azon hogy meddig bírod majd,hanem élvezd:)
2015. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beteszemneki es lehet el is megyek es vege? :o
2015. febr. 16. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj! Mindenkinél más :-P Nekem egy normális szex volt az első is, egy tapasztalt nővel. De addigra én magam már tudtam szabályozni a testem, kontrollálni az orgazmusom és tisztában voltam anatómiával, elmélettel, amit sikerült ügyesen alkalmaznom a gyakorlatban. Így az első sem volt bénázás. Szóval ez csak tőletek függ ...
2015. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én ötezeré megjosolom.

Vagy ezo tv

2015. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Verd ki előtte pár órával.
2015. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!