Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm már rég nem szűz,...

A barátnőm már rég nem szűz, de én igen. A nemiszervem 15 cm hosszú. Ekkora mérettel is élvezhető lehet számára a szex? Az első alkalomnál sokat fogok bénázni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Mindenki sokat bénáz :D Ha tudod használni a szerszámot, akkor nem lesz baj
2014. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem, sajnos 15cm meg nagyon kicsi, legalabb 18 kene, hogy megerezze. :(
2014. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Igen, de annyira nem lesz rossz, voltam már szűz fiúval, engedd, hogy a barátnőd irányítson picit.
2014. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó lesz az neki.
2014. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az még jobb lenne ha nem 2x irnád ki.
2014. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A ferjemnek meg akkora sincs, de mindig 3x 4x eljuttat a csucsra. Eszmeletlenul ugyes es az a lenyeg. Sztem o is szuz volt anno, bar azt monta nem az,de nem firtattam mert idosebb volt mar es nem akartam hogy kellemetlenul erezze magat. Az elso alkalommal nem sikerult. Sztem panikolt es lekokadt. Aztan meg korai magomles egy parszor. De turelmes voltam es aztan mindent ugy tanult meg ahogy en szeretem. Nagyon nagyon jo vele. A lenyeg a komunikacio, de nalunk kozben nincs duma mert az lekokasztja. Utana igazitom el hogy igy vagy ugy a Jobb. Sok sikert. Remelem turelmes lesz veled a bnod. :)
2014. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:
Addig nem kéne lefeküdnöd vele, amíg ilyen gondok nyomasztanak. Csak akkor, ha ezeket a dolgokat megbeszéltétek egymással, és mindketten felszabadultak tudtok lenni. Hidd el, a szex is sokkal jobb lesz! mi így csináltuk, tapasztalatból mondom!
2014. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mennyi partnere volt már a barátnődnek?

Elmondtad neki, hogy ő lesz az első? Mit szólt..?

ne parázz sokat, mert az biztos nem tesz jót...

2014. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!