Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratom gumi nelkul akarja...

A baratom gumi nelkul akarja el venni a szuzessegem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem csak egy dzuz lyuk vagyok a szamara, szeretjuk egymast. Es fontos nekem,hogy neki is jo legyen. Azt mondta nekem, hogy minden porcikamat erezni akarja. Semmi nemibetegsege nincs amugy, van vervetel eredmeny stb. Effelol nem aggodom.

Nem akarunk gyereket, termeszetesen. Es tudom, hogy mindig vedekezni kell, mind a nemibajoktol, es a nemkivant terhessegtol is, de neki ez a vagya. Hallottam a Pharmatex tablettarol, ami viszont nem nyujt 100%-os biztonsagot, ugye ennek van tobb formaja. Fogamzasgatlot pedig kizart, hogy szedjek.

Ilyenkor mit lehet tenni? Maradjunk a guminal?


2015. febr. 16. 15:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
szerinted miért találták ki az óvszert vagy a tabit? szerezz pesszáriumot vagy egyéb módok is vannak... Ne legyetek már ostobák..Mondjuk itt a kínaiban egész jó leárazások vannak gyerek ruhákra
2015. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
4%
Kérd meg, hogy vigyázzon, legyen nagyon óvatos, el ne élvezzen benned. A másik pedig, hogy gumi nélkül kezdjétek el, mert úgy lesz az élmény maradandó és tökéletes. Picit később, amikor már belendültök, nyugodtan vegyen gumit fel, és akkor semmi gond nem lesz.
2015. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Es mik azok az "egyeb modok"? Ha mar ennyire okos vagy.

En vele ezeket nem akarom meg beszelni, ezert inkabb itt erdeklodom..

2015. febr. 16. 15:06
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

2-es


Már az előváladékban is lehet ondó, terhes lehet akkor is, ha gumi nélkül kezdik el.

2015. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen. Ezt akartam irni, az kb akkor is johet amikor fel all neki.
2015. febr. 16. 15:19
 6/29 anonim válasza:

Szia!

Szerintem mindenképpen védekezzetek.. És jobb lenne, ha vele is megbeszélnéd ezt a témát.. Ha szeretitek egymást, akkor amúgy sincsenek tabuk. És mindenképpen megbeszélném ezt a barátommal is. De amúgy akkor is teherbe eshetsz, ha óvszer nélkül kezditek el és csak később húzza fel... Szerintem jól gondold meg..És mindenképpen beszélj vele erről. A pesszárium jó ötlet amúgy.

2015. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok..komolyan. Mindent tudok amit kell de ezt a pressz..valamit nem tudom. Mi az? :Dd
2015. febr. 16. 15:28
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

keress rá. önmagában a pesszáriumot nem szokták magában alkalmazni, inkább spermiciddel, vagy megszakítással. ugyanez igaz a pharmatexre is. de még így is sokan lesznek terhesek mellette, még úgy is, hogy a pasi nem élvezett a nőbe.


nem véletlenül az óvszer és a foggátló a legbiztonságosabb mód.

semmiképp ne kezd el úgy fogamzásgátlót szedni, hogy még csak nem is szexeltél. a barátod ne legyen önző, és szépen tegye félre a megható "minden porcikádat érezni akarom" dumát, és legyen felelősségteljes férfi.

2015. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

És miért akarsz te már szexelni? :-(

Egyébként meg ez pont az a téma, amit vele kellene megbeszélned :-P

2015. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nagyjabol tudom mar, de az nem faj amikor fel helyezem magamnak? Nem csinaltam meg olyat..es mennyibe kerul? Mennyire ved a terhessegtol?
2015. febr. 16. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!