Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek a szülök beleszolh...

Szerintetek a szülök beleszolhatnak abba h mikor veszitsd el a szüzességed?

Figyelt kérdés
csak
2010. febr. 12. 12:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12:37 XDDDDDDDDD
2010. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon jó szülőnek tartom magam és az a véleményem,ha ráülünk egy fiatal szoknyájára vagy nadrágjára akkor se akadályozhatjuk meg,ezért beleszólni se tudunk!A felvilágositást megtehetjük,hogy mire vigyázzon,meg pár jó tanácsot adhatunk.Én sose tiltottam el a gyerekeimet semmitől és senkitől,bizalommal vannak felénk,sőt még 1-2 dologban én kérek tanácsot tini lányaimtól!Hát ez se szégyen!:))))
2010. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük nincs hozzá ha már 18 éves elmúltál, de még ha 17 vagy akkor sem.
2010. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.De én biztosan nem fogok.De amíg én teszem az ennivalót az asztalra és én öltöztetem azt teszi amit én mondok.Ha nem tetszik,el lehet menni és próbálkozni egyedül.Én azért vállaltam, mert fel akarom nevelni!Becsülettel.Ha nagykorú lesz,az már szíve joga,persze segítem mindenben,de nem uralkodom rajta.Először legyen szakmája,munkahelye,aztán élvezkedjen!
2010. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!