Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 16 évesen, gáz...

Szerintetek 16 évesen, gáz szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Vannak ismerőseim, akik ezen meglepődnek, és osztálytársaim, akik inkább eltitkolják a fiúk elől,hogy szűzek(sőt hazudnak is), mert szerintük a fiúk ezt gáznak gondolják.Fiúk,vélemény?

16/L


2015. febr. 21. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem az.


Persze, vannak akik übermenőnek hiszik magukat, fiú-lány, hogy ennyi nőt megdugott, annyian megdugták, de azokkal nem kell törődni.

2015. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy az!!! Ez így van jól!!! Te vagy a menő, hidd el, nem a szétqrt tiniribik... :)
2015. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy gáznak érzed.
2015. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dehogy gaz! Bar nalunk is meglepodtek nehanyan, hogy vannak szuzek az osztalyban.

Ami igazan furcsa szamomra, mert egy 9.-es osztalyrol ban szo...

2015. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szegényke nem csoda, hogy gáznak érzi, ebben a mocskos világban, ahol 12 évesen vesztik el a mai lányok. De hidd el, nem gáz, ez így a normális. Bőven ráérsz még. :)
2015. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
16 évesen én is gáznak éreztem, aztán mikor ez változott menőnek gondoltam magam... mekkora baromság.
2015. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam,hogy gáznak gondolom, csak meglep hogy ők így gondolják. Köszönöm a válaszokat!:)
2015. febr. 21. 17:35
 8/11 A kérdező kommentje:
De egyébként igen. Itt is vannak 12 évesek,akiknek már listájuk is van. Én 12 évesen azt sem tudtam, mi az az orgazmus, vagy hasonlók.
2015. febr. 21. 17:37
 9/11 anonim válasza:

17/l vagyok és szűz.

és nem, nem tartom gáznak, pedig volt már, aki nagy szemekkel nézett rám, hogy ez most komoly? :D

Szerintem nem az a lényeg, hány évesen veszted el, hanem hogy kivel :). Semmiképp se érezd cikinek :)

2015. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem a biológiai korodtól kell függővé tenned, hanem a lelki érettségtől és egy igaz társ meglététől.

16 évesen még bőven gyermek vagy, akár tetszik, akár nem.

Nekem ennyi idősen meg sem fordult ilyen a fejemben, szerencsére voltak értelmes, normális dolgok, amik lekötöttek. Nem követtem/követem a tömeget. Ne ez a beteg világ határozzon meg téged, hanem te magad. ( szerencsére vannak még rendes, egészséges gondolkodású, jó emberek..)

2015. febr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!