Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19/L vagyok és már 4 éve élek...

19/L vagyok és már 4 éve élek szexuális életet, sok mindent kipróbáltam már, ha a partnerem szűz, hogy viselkedjek az első alkalomkor?

Figyelt kérdés
Két másfél éves kapcsolatom volt eddig és mind a két exem és én is kisérletezősek voltunk, így pikánsabb dolgokat is ismerek és szeretek. Most van egy srác,(21/F) akivel kezd komolyabbra fordulni, azt megosztotta már velem, hogy szűz és szeretném minél kellemesebbé tenni az első alkalmat és ehhez az kell, hogy ne feszengjen. Azon gondolkoztam, hogy esetleg zavarhatná-e őt első alkalommal ha in medias res csinálom a dolgokat legjobb tudásom szerint vagy inkább a klasszikus szex lenne "illendőbb", mert esetleg elkezd aggódni, hogy ő még túlságosan tapasztalatlan a különlegesebb dolgokhoz és esetleg emiatt az aggodalom miatt nem tudná jól érezni magát. Persze nem ilyen korbácsra és forró viaszra gondolok, hanem, hogy főleg orálnál, kézi munkánál vagy lovagló pózban nagyon finom és sokfajta mozdulatot találtam ki, gyakoroltam. Szűz fiúk, ti első alkalommal belelendülnétek már vagy jobban örülnétek pl. egy érzéki hagyományos szeretkezésnek misszionárius pózban? Szeretném, ha tökéletes estéje lenne neki, mert fantasztikus ember és megérdemli a kényeztetést.:)
2015. febr. 22. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első menet legyen laza misszionárius, míg szokja az új búvóhelyét, és ha ez megvolt, némi pihenő után egy kis mosollyal készítsd fel a másodikra, és huncut módon jegyezd meg, hogy most mutatsz valami jobbat.
2015. febr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt igazán csak ő tudná megmondani :D. Én nem hinném, hogy különösebben örülnék ha kapásból "beledobna a mély vízbe", de azért némi kísérletezgetés beleférne.

/nem

2015. febr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok már szűz de mivel tapasztalatlan vagyok és régen voltam már nővel ezért én a legközelebbi alkalomkor vmi hagyományos dogot szeretnék.

Szerintem ő se problémázna ezen.

2015. febr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

milyen pikáns dolgokat próbáltál már ki?

orál nyugodtan mehet ;)

2015. febr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért el tudnám viselni ha ilyen szuper csajom lenne;)
2015. febr. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Uhhhh......
2015. febr. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia kérdező!

Nagyon rendes tőled, hogy ennyire fontos volt a barátod!

Végül hogy csináltátok, milyen volt neki?

2016. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!