Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lány szűz fiú kapcsolat....

Szűz lány szűz fiú kapcsolat. Mennyi idő után kell (ene) megtörténni az első alkalomnak? Én nem sürgetem, csak akkor akciózok ha a lány is akarja. Semmiképp nem akarok nyomulni vagy rossz emléket szerezni neki. F

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy Sex+ felmérés, arról, hogy mikor is van kész egy kapcsoalt a szexuális életre:

- Bíztok egymásban?

- Biztonságban érzed magad a párod mellett?

- Tudtok olyan dolgokról beszélgeni, amik zavarnak téged, vagy a partnered?

- Meg tudjátok hallgatni a másikat?

- Beszélgettetek már arról, hogy milyen lenne lefeküdni egymással? (Meddig akartok elmenni a kapcsolatotokban? Milyen határokat nem akartok átlépni? Beszélgettetek-e már a fogamzásgátlásról? Beszélgettetek-e már a nemibetegségek elleni védekezésről?)

- Ugye igaz, hogy nem érzed szükségességét bármi tudatmódosítónak (drog, alkohol), hogy lefeküdhess valakivel?

- Tudod hogyan kell használni gumi óvszert, hogy az megelőzze a nemi fertőzéseket?

- És a nyalófóliát? ( [link]

- Mindketten készen álltok arra, hogy lefeküdjetek egymással?

- Mindketten akarjátok, hogy lefeküdjetek egymással?

- Egyikőtök sem erölteti a másikra a szexet?


Ha minden kérdésre "IGEN"-nel tudtatok válaszolni, akkor a kapcsolatotok valószínű készen áll arra, hogy belépjen a szexuális életbe.

2015. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:
Hát a régi kissé száraz tankönyvi tanácsadásokban erre mindig azt írták, hogy talán előtte mindkét fél legyen tisztában a saját testével, és nem kevés gyakorlás (petting) által a másikéval, addig nem érdemes "vakon" belevágni.
2015. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megírtad a választ..annyi idő után normális miután a lány is készen áll rá..:)
2015. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi 2,5 honap utan tettuk meg :) (elotte csokolozni se csokoloztunk soha massal)
2015. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi 8 hónap után feküdtünk le a barátommal. Szerintem érdemes volt várni ennyit. Kb. másfél hónap után kezdtük a pettinget, aztán ez "elég is volt" a nyolcadik hónapig. De mindig nagyon kívántuk egymást, de még nem éreztük késznek magunkat.


Akkor tegyétek meg, ha olyan a kapcsolatotok, mintha mondjuk tesók lennétek. Kolyan, én úgy szoktam valakiről eldönteni, hogy ismerem-e eléggé, hogy rá gondolok, és meglátom, hogy ismerem-e annyira, mint a testvéremet. Ha nem, akkor nem ismerem eléggé.


Hány évesek vagytok?

2015. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Úgysem maradtok együtt sokáig. Csak a lány fog kénye-kedvére ugráltatni ha ilyen papucs po:cs vagy!
2015. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!