Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Végtelenül kínosnak érzem,...

Végtelenül kínosnak érzem, hogy 19 éves fiú létemre még szűz vagyok. Lentebb kifejtem. Szerintetek normális az ilyen gondolkodás?

Figyelt kérdés
Tehát 19 éves létemre még mindig itt tartok. Borzasztó cikinek érzem, és félek, hogy ez a jövőben sem fog változni. Mondják páran, hogy jóképű vagyok, és bár nem vagyok az a sportos alkat, kövérnek sem mondanám magam. Kaptam már jó pár elutasítást a lányoktól, vagy egyszerűen csak hidegen hagyom őket, és elment a kedvem a csajozástól is. Minek, ha úgyis pofára ejtenek? Nem vagyok se népszerű, se gazdag. Társaságban ha szóba kerül ez vagy ehhez hasonló téma, megemlítem, hogy "hú, már vagy másfél éve nem voltam senkivel", és ezzel a hazugsággal próbálom legalább a látszatát kelteni annak, hogy nem vagyok szűz. Oké, nincs a homlokomra írva, de engem rohadtul zavar. Nem érzem egésznek magam. Önbizalmam sincs emiatt valami sok. Prostihoz nem akarok menni, nem is lenne miből kifizetni, meg aztán kényelmetlenül érezném magam, a mindenféle ronda nyavalyákról nem is beszélve... Vesztes vagyok ezen a téren, tudom, ne vágja senki a pofámba. Valaki, aki hasonló cipőben jár, mi a véleménye erről? Lányok válasza is nagyon érdekelne.

2015. febr. 22. 02:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne itt rinyálj, hanem ismerkedj legalább az interneten azt lesz dugás :D Első lépés: Szeva xy vagyok! ...
2015. febr. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj, próbálkozz! Én 18 évesen vesztettem el, azóta pedig már meg se tudom mondani mennyi volt...amire nem is vagyok feltétlen büszke.. A lényeg az, ha egyszer összejön, utána már csak könnyebb lesz. 20F
2015. febr. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem normálisan gondolkodsz, viszont mindenképp tenned kell valamit, mert helyetted lépni nem fog soha senki. Ha nem lépsz, szűz leszel jövőre is, 5 év múlva is ésígytovább.

Értelmesen, normálisan fogalmazol. Érdemes lenne kipróbálnod az internetes társkeresést. Ha érdekel leírom neked privátban, hogy melyik oldalakat javaslom, ahol tényleg lehet esélyed valami fogásra. Ez sem lesz könnyű út, de attól, ahol most jársz sokkal jobb, és ez nem megalázó neked sem, mert a társkereső oldalnak ugyan jattolnod kell keveset, de mégsem a szexért fizetsz, hanem mondjuk azért a technikai feltételért, hogy levelet írhass az oldalon lévő nőknek.


Rengeteg nő van fent ezeken az oldalakon. Ha van hozzá gyomrod, csúnyákat villámgyorsan összeszedhetsz, és velük úgymond megerőszakolhatod magad és volt szüzesség nincs szüzesség. Ne topmodellt keress, dés szerintem ne is add meg magad az első felötlő rondaságnak, néhány hónap alatt simán teljesülhet az a vágyad, hogy ne kegyél többet szűz, és talán még valami komolyabb kapcsolat is összejöhet.

2015. febr. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gaz.

Probalkozz tovabb, biztos fogsz talalni valakit!

Nem lehetsz olyan borzalamas alak, fogalmazni, es helyesen irni is egesz jol tudsz.

2015. febr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hat egy kicsit ciki de ne kattogj ezen majd eljon a te idod is addig masztizz
2015. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig elgondolkodom, mi romlik el az emberben, miközben felnő? Hova lett az a határtalan hit, az a határtalan önbizalom, amivel elindultál az életben? Te nem emlékszel rá, de én tudom, hogyan tanultál meg járni: Egyel többször álltál fel, mint ahányszor seggre estél.

Most sincs egyéb dolgod, ha pofára ejtenek.

2015. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne kínos? A párom 22 éves volt, amikor először volt lánnyal.
2015. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A párommal a napokban feküdtünk le ő 21 éves, én 18. Mind a ketten szüzek voltunk és neki előttem nem volt komoly kapcsolata, de igazából nekem sem. Nincs okod aggódni ezen. Ha megtalálod azt a lányt akiért érdemes lépni nem lesz nehéz hidd el és nem fog számítani, hogy még szűz vagy. Fel a fejjel és ne add fel. :)
2015. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 17 vagyok és szűzz :/
2021. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én meg 60 és vízöntő.
2021. szept. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!