Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális gondolkodás?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális gondolkodás?!

Figyelt kérdés

Lassan fél éve, hogy megtaláltuk egymásban a szerelmet párommal. Mielőtt megismertem, elég kicsapongó életet éltem. Ezt úgy kell érteni, amikor tudtam csajoztam, ismerkedtem, szexeltem mindig mással.


Férfi vagyok. De ha a barátnőm említ meg bármit is a múltjából (ex-szek, bármi ami ilyennel kapcsolatos) akkor szó mi szó, kiver a víz és ideges, feszült leszek.


Ez normális? Nagyon szeretjük amúgy egymást.

Előre is köszi.


19/F



2014. máj. 3. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb. normális, de adj neki teret. Csak tűnj magabiztosnak és minden ok lesz.
2014. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amit te megtehettél, miért idegesít fel barátnőd esetében, ha ő is megtette?

Féltékenység a neve, kishitűség és megingott önbizalom.

UI: írd meg privátban a technikádat, hogy csajoztál és dugtál mindig mással :D

2014. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kicsit onzo vagy. :-)
2014. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem is zavar amikor a barátnőm az exeiről beszél. Rossz elképzelni, h akit szeretek korábban máshoz tartozott.. más ölelte át, másnak mondta el, h "szeretlek".

Pedig én a két kezemet összetehetném, mert bár 20-on felül vagyunk mindketten, a szüzességét én vehettem el.

Ennek ellenére rossz érzést kelt bennem, ha korábbi pasikat emleget :S

Szóval vagy normális ez az érzés vagy már ketten vagyunk hülyék :D

24F 21L

2014. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából az a tudat nyomaszt, hogy mindketten hosszútávra tervezünk és Én szerettem volna lenni az Ő életében az első (és utolsó) szerelem. Nem önzőségből csak valamiért ez van bennem..
2014. máj. 3. 21:24
 6/11 A kérdező kommentje:
21:23 -as versenyző tökéletesen leírja röviden az érzést!:) pacsi!
2014. máj. 3. 21:25
 7/11 anonim ***** válasza:

21:23 vagyok. Na akkor ezek szerint ugyanazt érezzük :)

A többieknek: Ez nem önzőség. Mondjuk én csak a magam nevébe tudok nyilatkozni, de az a baj h ezt nem tudom irányítani. Egyszerűen csak megvan bennem ez a rossz érzés ... Én legalábbis tudom, hogy nem kellene, h legyen de mégis van .. nem lehet vele mit kezdeni.

Bár talán az én mentségem az, h előtte nem volt senkim, szóval nekem Ő az első (és utolsó is remélem :D).

Viszont éreztetni nem szoktam vele, h zavarna, mert tudom h nincs már jelentősége a múltbeli dolgoknak.

2014. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mintha csak magam hallanám!! Köszönöm, hogy írtál és sokáig nektek! (:
2014. máj. 3. 21:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívesen :) És köszi! Hasonlókat Nektek is!!
2014. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Igazából az a tudat nyomaszt, hogy mindketten hosszútávra tervezünk és Én szerettem volna lenni az Ő életében az első (és utolsó) szerelem. Nem önzőségből csak valamiért ez van bennem.."


Pedig ezt önzésnek nevezik. Nincs mit szépíteni rajta. Szokj le az amit szabad Jupiternek hozzáállásról, mert hosszútávon értelmes ember nem tolerálja az ilyesmit...

2014. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!