Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 15 éves srác vagyok és...

Egy 15 éves srác vagyok és elszeretném veszíteni (többi lent)!?

Figyelt kérdés

Szóval az utóbbi időben egyre többször jár a fejem a szeretkezésen és elszeretném veszíteni , a túl fiatal vagy még ehez kommenteket kérlek mellőzétek , igazából arra lennék kiváncsi , hogy hogyan tudnám ezt megoldani nem akarok becsajozni mert azzal csak sok idő múlva történhetne meg agyon dugott elvtársak se nagyon érdekelnének szóval ha ismertek valamiféle ilyen oldalt vagy lányt és tudtok hozzá elérhetőséget akkor azt megköszönném lehetőleg ne ilyen bányarémeket .

Tudom elég sok elvárás de tényleg csak az írjon aki tud segíteni , előre is köszönöm .?



2015. febr. 22. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Szivesen segitek.:)

(es nem nem vagyok agyon dugottysot inkabb alig dugott :D)

16L

2015. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Magyarul k**vázni szeretnél. Nem kell a körítés.
2015. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem nincs neki pénze.
2015. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ki akarna ku*vázni?Szerintem érhetően leírtam , hogy elég sokszor felpróbált lányok nem érdekelnek alapból is egy ku*vától elég sok baktériumot elkaphatsz meg kitudja hányan meg milyen emberek voltak benne.
2015. febr. 22. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hidd el ha így keresel tovább fog tartani mintha szereznél egy barátnőt :)
2015. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te olyan lányra vágysz, aki nem fekszik össze akárkivel. Viszont ez azt jelenti, hogy tényleg nem fekszenek össze akárkivel. Szerintem te az "akárki" kategóriába tartozol, de javíts ki, ha tévedek.
2015. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez aranyos. :) Ha ilyen egyszerű lenne, senki sem keresne barátnőt és nem is menne k.rv@zni.

Egyszerűbb, hogyha elkezdesz valakinek udvarolni, általában ez a legcélravezetőbb dolog. Ha gerinces az ember, akkor bevallja a másiknak a dolog ELŐTT, hogy csak arra kell. Így is lehet találni.

(ne írj privátot, hozzám képest gyerek vagy)

2015. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
#1 bevállalós:DDD készülj a privi áradatra:D
2015. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább keress bnőt, az tisztességes is, és még szép is..
2015. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!