Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Elmondjam a barátomnak, hogy még szűz vagyok ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves vagyok és még szűz...bár volt már barátom, odáig sosem jutottunk el. 3 hete megismertem egy fiút, aki tökéletes számomra, helyes, kedves, végre jól érzem magam vele. De ő 30 éves és már elég tapasztalt. Nem tudja, hogy én szűz vagyok, de biztos nagyon meg fog lepődni, félek, hogy ki is akad és majd azon gondolkodik, hogy van valami baj velem, ezért vagyok az. Azért ez elég ritka manapság, de az igazság az, hogy mindig szégyenlős voltam és nem volt annyira komoly kapcsolatom, hogy erre sor kerüljön. Tudom, hogy nagyon szépnek tart és biztos a fejében már megfordult a dolog.

Nem tudom, mit tegyek, nagyon félek elmondani neki.


2015. febr. 22. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Bár én csak 21 vagyok, de örülnék ha szűz barátnőm lenne.
2015. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
A bizalom elsődleges egy kapcsolatban. Előbb-utóbb kiderül, ha arra kerül a sor. Szerintem inkább többre fog így értékelni.
2015. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mondd el..
2015. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából már elképzeltem a szituációt és arra gondolok, hogy elmondom neki, ő meg nevet, mert azt hiszi, csak viccelek és talán nem is veszi komolyan. Mindenki azt hiszi, már csomó pasim volt, ami nem igaz, eléggé félreismernek. Biztos sokak szerint ez gáz...nem is tudom megcáfolni így ismeretlenül. Az a baj, hogy mindig ilyen fiút szerettem volna, aki szépen bánik velem és vigyáz rám és Ő ez a típus, kár, hogy nem előbb találkoztunk..sajnos pont az ellenkező típussal hozott össze mindig a sors.
2015. febr. 22. 17:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgyis ki fog derülni, inkább te mond el, akkor lehetőséget adsz neki, hogy tényleg emlékezetessé tegye az első alkalmadat.Úgyis ki fog derülni, inkább te mond el, akkor lehetőséget adsz neki, hogy tényleg emlékezetessé tegye az első alkalmadat.

Ha így elmondod neki, ahogy leírtad, akkor nem fog kinevetni. Vagy ha mégis, legalább megtudod róla, hogy ő is csak egy tahó.

2015. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem csak még jobban értékelni fog.:) Gáznak tuti nem fogja tartani a dolgot:)
2015. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne ezzel kezdd az ismerkedést, de ha szóba kerül, mondd el nyugodtan.

És ne szabadkozz miatta, hanem esetleg meséld el (de csak röviden), hogy miért nem jött össze idáig.

Arra viszont figyelj, hogy ne legyél vele nagyon szégyenlős. Az nem baj, ha elpirulsz előtte... sőt, az még helyes is lehet így. Az sem baj, ha lassan kezdesz csak ismerkedni vele, és nem dobod le a ruhád azonnal előtte.

De vigyázz arra, hogy mindig menjetek egy kicsit előre, és ha úgy érzed, hogy ideje, akkor mindig engedj neki egy kicsit többet.

2015. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez még tetszeni is fog neki, én legalábbis imádnám :D nem fog ezen kiakadni, csak nyugi, de persze csak rajtad áll hogy elmondod e neki

23f

2015. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 30-as vagyok, és nem egyszer derült ki hasonló, korodbeli lánynál, én ezt mindig pozitívan fogadtam. De az is igaz, hogy ezt mindig nagyon hamar elárulták a lányok.

Szóval Te se halogasd, mert azt fogja hinni nem bízol benne!

2015. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem baj, ha szűz vagy. Sokan 15 évesen már elvesztik..

Nem kell még elmondanod neki, majd ha csak oda kerül a sor..de akkor se muszáj

2015. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!