Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Hogyan mondjam el a barátomnak, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Milyen célzást lehet tenni, amiből veszi a lapot? Így konkrétan megmondani nem merem, nem tudom, mit szólna hozzá, ezért inkább ,,rávezetném" valahogy...

Minden segítséget köszönök!


Én 20/L ; ő 30/F


2014. márc. 25. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, h mondani szeretnél valamit, majd szemlesütve kérdezd meg tőle: "Meddig hagysz még szűzen?"
2014. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem mered konkrétan megmondani?Akkor milyen kapcsolat ez?Nincs ezen mit szégyellni,nyugodtan megmondhatod neki ha szóba kerül a téma,hogy figyelj édesem kicsit tartok a dologtól mert még szűz vagyok.Normális pasi aki nem csak dugni akar nem fog kiakadni ezen.
2014. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Rátudod vezetni őt, probálj felhozni vmilyen szexxel kapcsolatos dolgot, ès olyan gesztusokat probálj felè közvetíteni, amiből levágja. Ilyenkor a pasik egyből arra gondolnak hogy hosszú hónapokat kell majd várniuk,pedig ez ált nem így van...
2014. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy mondtam el, hogy elmeséltem neki h a bnőm buliban vesztette el, aztán hozzátettem hogy hát én biztos nem így akarom majd, hanem szerelemből.

És le is esett neki gondolom, mert mielőtt lefeküdtünk mondta hogy kicsit fájni fog ahogy átszakad a szűzhártyám... :)

2014. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 évesen ez neked probléma???

Akkor tényleg mesélj neki majd valami rövid történetet róla.

De számolj vele, hogy ezt hamar lesz, mert 20 év fölött már nem szoktak sokat várni.


Kivéve persze, ha eleve megmondod neki, mert akkor remélhetőleg türelmesebb lesz.


Ja: a férfiak nem értik a célzásokat.

Az egyértelmű célzásokat sem!

2014. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. márc. 25. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi már pár hete jártunk, és akkor még sokat MSN-eztünk ott írtam neki, mikor szóba jött. Utána fél órát bőgtem, ő meg vigasztalt, h ez milyen jó. Én is 20 fölött voltam.


Sztem ha nálatok is szóba kerül a téma, hozd fel neki. Ha szeret nem hinném, h zavarja. i azóta is együtt vagyunk. 5 éve.

2014. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!