Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fáj a szüzesség elveszt...

Nagyon fáj a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy nagy problémám van 27 éves vagyok és még soha nem volt szexuális kapcsolatom pasival szóval még szűz vagyok. Volt már 3 barátom de egyiknek sem tudtam odaadni magam mert a félelem erősebb nálam. Az a baj velem,h nagyon görcsölök és izgulok ha arra kerülne a sor. Nem tudom mi lehet velem a baj. Most megint van egy barátom 2 hete ismerem kb találkoztunk már párszor és legutóbb amikor itt volt le akart feküdni velem de én nem hagytam. Az a baj,h nem is volt előjáték nagyon csak pár csók de semmi több. Nekem meg ez nem elég ennél sokkal több kell,hogy eltudjak lazulni. Amikor be akarta tenni nagyon fájt olyan mintha szét akarnának szakítani belülről. Elviselhetetlen fájdalmat éreztem és nem is voltam nedves alulról. Ő szerencsére megértett engem és azt mondta majd akkor csináljuk ha én is akarom.Mindenki azt mondja aki ismer,hogy ne húzzam az időt sokáig legalább neki adjam oda magam mert ha nem teszem meg akkor ő is elhagy azt meg nem szeretném. Szerintetek mit tegyek,hogy a félelem ne legyen erősebb nálam? Miért fáj annyira ha be akarja tenni? Talán azért mert már idősebb vagyok? Vagy a félelem miatt? Kérlek titeket ha tudtok segítsetek és ha lehet ne bunkó válaszokat mondjatok.
2015. febr. 24. 11:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha görcsölsz, és olyan gyökér a srác, hogy szárazon akarja beküldi, biztos nem fog összejönni.
2015. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
*beküldeni, bocsánat
2015. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképp se a behatolással kezdjetek, két értelemben sem. Egyrészt, ha tudja a barátod, hogy szűz vagy, meg kell értenie a következőket: az a legjobb, ha fokozatosan fedezitek fel egymás testét, első néhány alkalommal csak petting legyen, egészen addig, amíg komfortosan érzed magad. Amikor késznek érzed rá magad, akkor is hosszú előjáték után tegye be, ha kell, használjatok síkosítót.
2015. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

Ha úgy veszik el akkor igen.


Amúgy ahogy így elnézlek nem is nagyon fogod. Nem biztos, hogy alkamas vagy rá.

2015. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
először is ez a szex dolog messze nem egy szülés, ahol gyakorlatilag szétszakad a gátad, akkorára tágítja a gyerek feje. az első szexuális együttléten szerintem így lassan 30 évesen ideje lenne túlesned, mert ennyi idősen mások már gyerekeket szülnek, úgyhogy van mit bepótolnod. Győzd le a félelmedet, akár úgy, hogy megbeszéled a sráccal, hogy mi a helyzet, legyen sokkal óvatosabb, tegyetek egy párnát a derekad alá, esetleg igyatok előtte pár italt, hogy te is könnyebben ellazulj. De ne hagyd eluralkodni magadon ezt a félelmet.
2015. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen ő tudja hogy szűz vagyok még mondtam már neki de szerintem nem nagyon tudja elhinni mivel 27 évesen már nagyon ritka hogy egy lány szűz.
2015. febr. 24. 11:55
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egyáltalán nem fájt, pedig messze nem a megfelelő emberrel történt. És ha fáj is az első (nekem is volt hogy fájt, máskor más okból) simán ki lehet bírni, nem olyan nagy dolog.
2015. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Én egy hétig nem tudtam ülni. 23/F
2015. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen érthető, hogy félsz az ismeretlentől....mert azt mondták, hogy fájni fog....pont mint az első foghúzás. Aztán túlesel rajta...és amiatt fogsz szentségelni, hogy miért szenvedtél vele hetekig amikor már rég túl lehetnél rajta!!! Amiatt fogsz keseregni mit hagytál ki korábban!!

Inkább az motiválja a gondolataidat, hogy ez egy kezdet a gyönyör felé, hogy megtapasztalod azt, amire tudat alatt már régóta vártál és elkezdődik egy nagy utazás az orgazmus felé. Ne legyenek illúzióid, nem fogsz kapásból révbe érni, meg kell ismerned a testedet ahhoz, hogy tudjad mi a jó....és ne várjad el a partneredtől, hogy mindent tudni fog Rólad.

Ez a vallásos hülyeség, hogy valakinek odaadod magad...a mai világban ez a szemlélet már egy picit idejét múlt....a szex nem csak egy módja a gyerekcsinálásnak, annál sokkal több, egyfajta kiteljesülés,ettől leszel "felnőtt" ember.

A barátod türelmes volt Veled szemben, mert senki sem arról álmodozik, hogy fájdalmat okozzon a partnerének, egészen más cél vezérli. De azt is meg kell értened, hogy a szexualitás kölcsönös érzelmeken alapul, a partnered is vágyik a kényeztetésre...méghozzá Tőled. A gondolataid pillanatnyilag a saját problémádon járnak ahelyett hogy a partnered testére vágynál...és ezzel rontod el az egészet. Ne Magadra koncentrálj hanem a partneredre, és el fogsz tudni lazulni!!! :)

37F

2015. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Nézd meg a szűzhártyád, mert attól szerintem már elbúcsúztál ennél az akciónál.
2015. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!