Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai még a szex?

Korai még a szex?

Figyelt kérdés
17 vagyok és a barátnőm 16 és 4 hónapja vagyunk együtt. Mindketten szüzek vagyunk. Én már nagyon szeretnék vele lefeküdni de nem akarom erőltetni mert nagyon szeretem.
2015. febr. 26. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vágd be neki, ne légy punci!
2015. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Akkarja ő is?:)
2015. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Már elmúlt 21:00 óra, mehe a szex
2015. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Linó03 ***** válasza:
Ha ő is szeretné, akkor mehet. De figyeljetek oda, ne a kétségbeesés legyen a reggel pecsételő hangulata.
2015. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

dugd meg gyorsan vagy én teszem meg helyetted

23f

2015. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Mióta ismeritek egymást? Négy hónapja? Próbáld meg felhozni a témát szóban, de biztosítsd, hogy nem siettetsz semmit. Én 4 éve ismertem (osztálytársam volt) és 1,5 hónapja jártam a barátommal, mikor neki adtam a szüzességem. Tényleg igyekezd ne erőltetni, ha még korainak tartja, az NEM azt jelenti, hogy nem szeret téged. Lányoknak ez elég félelmetes
2015. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az előző is írta.

Hozd fel a témát neki!

Pár tipp:

-védekezzetek

-kellőképen izgasd fel a lányt, hagy legyen jó nedves, pl. kezdésnek petting

-az első nem lesz túl kellemes számotokra (bár nem mindig van így), figyelj nagyon a lányra, ha kéri lassíts stb.

Sok sikert! ;)

2015. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!! :)
2015. febr. 26. 21:32
 9/18 anonim ***** válasza:

Pettingeltetek már, vagy vittétek el egymást kézzel, ismeritek egymás testét?


Csak azért kérdezem, mert hasonló helyzetben voltam (én 16 barátom 18, mindketten szüzek) és ilyen 3-4 hónap után pettingelni kezdtük egészem még fél év után meg nem történt. Addig is elvi dologból nem történt meg, de nem veszítettem volna semmit, ha nem várunk ennyit, de akkor úgy láttam jónak, hogy várjunk még.


Korainak nem korai, ha imádjátok egymást, egymás testét mindenhol, akkor korai, ha a barátnődben nincs meg az az inger, hogy nagyon oda legyen a szeretkezésért és ha izgalmasabb állapotában megcsókolod a nyakát és átöleled a hasát, akkor ne izguljon fel, akkor korai max, de én is így voltam mondom és azóta is vele vagyok, már 3 szép hosszú éve és még leszek is úgy mondjuk örökre. :))

2015. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Koreai?
2015. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!