Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan nő, aki szűz férfiak...

Van olyan nő, aki szűz férfiakkal szeret szexelni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 18:43
 1/8 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Szerintem az ipart űző lányok többnyire ilyenek. Rövidebb műszakért ugyanannyi fizetés.
2015. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nincs. tapasztalatlanok, kivéve ha nem képesek rá hogy első alkalmukkor a csúcsra tudjanak juttatni... hihető.. :D
2015. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottatok még az érzelmekről? Ha megvan a kellő vonzalom nem tök mindegy, hogy volt előtte valami vagy nem?
2015. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4.

Ezzel egyetértek.

2015. márc. 2. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem hallottatok még az érzelmekről? Ha megvan a kellő vonzalom nem tök mindegy, hogy volt előtte valami vagy nem?"

Te meg még nem hallottál arról hogy a szerelem nem elég?! Egy nőnek több kell az érzelmeknél! Hogy csak a biztos egzisztenciát említsem...


Na de a kérdésre: egyszer ismertem egy nőt, akinek kimaradt az életéből a szűz fiú mint olyan. Fantázia szinten izgatta a dolog. Ha együtt maradunk örökre, meg is adtam volna neki hogy elvegye valakiét, ha ez a vágya. De szerintem azóta sem vett el szüzességet. És mint ahogyan sok más hasonló női fantázia, ez is csak fantázia marad.

2015. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Te meg még nem hallottál arról hogy a szerelem nem elég?! Egy nőnek több kell az érzelmeknél! Hogy csak a biztos egzisztenciát említsem..."


Kezdjük azzal, hogy egy normális szeretkezésnél sokkalta jobban számít az, hogy mennyire vonzódnak, kívánják egymást, ez sokkal fontosabb, mint hogy ki mennyire tapasztalt. Ki kell ismerni egymás testét, azt is, hogy kinek mi a jó, mit szeret és sokat kell kommunikálni, nem egyből úgy nyomni, mint egy gép.

Nem hiszem el, hogy egymást kívánják és azért kidobná, mert még nem mártotta meg senkiben, lány esetében meg ne lett volna benne pénisz. Nekem ez abszurd. No meg nem attól lesz valaki nagyon ügyes, mert annyiszor csinálta, sőt még azok is lehetnek sík hülyék az egészhez.

2015. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es nagyon tetszik az irományod
2015. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!