Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok, ti elvennétek egy...

Csajok, ti elvennétek egy pasi szüzességét így?

Figyelt kérdés
hogy, egy barátotok/ismerős megkér rá pl.: ,,Hé az a csávo még nem volt senkivel meny már el vele,,stb.

2015. márc. 6. 17:46
1 2
 11/14 Ensam skog ***** válasza:
A 40-55 éves nőket küld hozzám köszi 24f :P
2015. márc. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hol találnak ezek 40-50 éves nőket? Biztos nem bulihelyen, na meg nekik ilyet baromira nem mondanék, hogy nem akarná-e elvenni a haverom szüzességét, mert náluk ez pláne tiszteletlen és bunkó kérdés. A lányoknál meg akkor jön be, ha épp erre izgul, de ekkor is jobb, ha nincs ilyen közvetítő barát. Nekem ez úgy nézett ki, hogy a lánnyal beszéltünk, rákérdezett, hogy szexeltem-e már, stb. Nagyon meglepte, hogy nem, mondta, hogy biztos b-zi vagyok, egy ismerőse is pont ilyen volt, huszonéves szűz, és kiderült hogy meleg. Mondom, nem. Aztán a megivott hektoliter sangria beütött és mentünk a szobájába.
2015. márc. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz. Hát én nem tudom honnan szerzik ezeket a nőket allítólag ismernősöm ismerősei természetesen nem diszkóból.Amugy itt mindenki szent ezen az oldalon. A mai lányok már általában mindenkivel össze fekszenek.1 ejszakás kalandokba meg másnap azt se tudják ki volt a partner.
2015. márc. 7. 14:15
 14/14 anonim ***** válasza:
Te akkor láttál már példát erre? Biztos vannak, akik mindenféle fiúval lefekszenek könnyen, na de az olyan fiú biztos nem lesz szimpatikus nekik, akit a haverjai úgy mutatnak be, hogy nézd, ez egy kis nyomi, feküdj már le vele szánalomból.
2015. márc. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!