Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig lesz kellemetlen az...

Meddig lesz kellemetlen az első néhány szeretkezés?

Figyelt kérdés

Mondták hogy az első 4 az szinte élvezhetetlen, és még a 4nél is érezni azt a szúrós érzést. És mivan ha a barátnőmmel én csak két-három hetente tudok találkozni, és mondjuk egy hónaponta szeretkezünk? Akkor nem fog visszaszűkülni? Nem lesz olyan érzés, hogy amit 2 hete kitágitok, az ugyanolyan mint előtte?

Elmondta, hogy amikor még kicsi lány volt, rájöttek hogy sokkal kisebb a hüvelye, és azért egy nőgyógyász kitágitotta neki, hogy egyáltalán a menstruációra képes legyen. Ez hogy működik, ilyenkor normális mérete lesz, vagy szűkebb az átlagnál? Jobban fog fájni neki emiatt?


2015. márc. 7. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
pont ugyan ebben a helyzetben vagyok én is.
2015. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs. Csak olyan van hogy éretlenek vagytok a szexre!
2015. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A doki nem a hüvelyét tágitotta ki akkor! A szüzhártyán ejtett bemetszést, valoszinüleg ezt mesélte el neked a lány. A hártya perforácioja nem volt megfelelö, túl pici volt neki. Ezért szikével bemetszi és nem azért hogy "menstruációra képes legyen", a mensi ciklusosan megvan, hanem hogy a vér jobban tudjon ürülni a hüvelyből. De szokták azért is csinálni, hogy a túl vastag hártya ne okozzon gondot első behatoláskor. Komoly trauma lehetne belöle!
2015. márc. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb zart vagy osszetapadt huvelynyilassal szuletett, es azt csinaltak meg neki. Ez eleg gyakori, keress ra. Semmit nem befolyasol a kesobbi nemi eletben. Tudom, mert nekem is volt ilyen.

A baratnodnek csak addig fog fajni amig azon kattog, hogy biztos fajni fog. Ez pszihes dolog. Ha husz evig ezen malmozik, hogy faj-e vagy se akkor addig lesz neki kellemetlen. Ennyi. Kicsit jobban elkene lazulnija, akkor jobb lesz. Jatsz vele tobbet szex elott, vagyis jobban izgasd fel, ne egybol durr bele, mert az nem fog hasznalni.

2015. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem v szinű h rosz lessz 16/f
2015. márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!