Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy a szűzhártya...

Lehetséges, hogy a szűzhártya csak a 3.4. alkalom után szakad át? Meddig tart a vérzés?

Figyelt kérdés
Csak mert nem tudom h ez a mensi vagy a szűzhártya..
2008. aug. 25. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, van aki csak szüléskor veszti el a szüzességét.
2008. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de az a világos színű pirosas, rózsaszines folyás meddig van?
2008. aug. 25. 10:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a 2. alkalommal szakadt át. Tehát van ilyen. Nem a szűzhártya meglétén múlik a szüzességed, úgyhogy ne görcsölj ezen. A vérzés mennyisége is egyénenként változik, mintahogy a fájdalom is az első aktus közben. Van aki nem is vérzik, de ált. aki vérzik annak se szokott több lenni pár cseppnél. Ha neked már több napja tart, akkor valószinűleg megjött a mensesed.
2008. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
az utolsó válaszadót meg kell cáfolnom, én az első aktus után 4 napig véreztem, és azért pár cseppnél több volt. olyan gyengébb mensi típusú. persze szerintem ez azért annyira nem szokványos. és biztos, hogy nem a mensim volt, mert annak az első napján iszonyúan szokott görcsölni a hasam, és ezt is megtapasztaltam 2 hétre rá.
2008. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy 2-4 alkalommal még tovább szakad, és vérzik egy kicsit. Csak akkor kell orvoshoz menni, ha sokadszorra is nagyon fáj (hiába sikerül ellazulni), vagy nagyon vérzik.
2008. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki szűzhártya volt. 4. alkalommal, előtte nem vérzett, elsőre picit fájt, de utánna már nem.

Már nem rózsaszínes, hanem barnás...

2008. aug. 25. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
a szuzhartya nem szakad at mar eleve lyukas csak kitagul
2008. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Berepedezik a gyűrű...
2008. aug. 25. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:
vannak emberek, akiknek sportolásnál vagy akár alvás közben szakad át a szűzhártyájuk. ha sokáig nem akar elmúlni a vérzés akkor szerintem menj dokihoz
2008. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!