Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves lány vagyok, szűz!...

15 éves lány vagyok, szűz! Nagyon félek hogy az első alkalom fájni fog. A barátom szokott újjazni és amikor menstuálok tampont használok, akkor is fájni fog?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Ha menstruálsz akkor ne tampont használj... dugj fel egy uborkát.. úgy a szex se fog fájni...
2015. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy igen, de nem biztos. Mindenesetre, ha kellő időt fordítotok az előjátékra, és vigyáz rád a pasid, akkor olyan nagy gond nem lehet.
2015. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy "vigyáz rád a pasid"?
2015. márc. 7. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Válaszolok Red Bull helyett ;) remélem nincs gond :D

Ha mondjuk előjáték nélkül, csak úgy feldugja neked na az fájdalmas lenne még nem szűz csajoknak is.

"vigyáz rád" = figyel, stb.

Az a lényeg legyél nedves és ne izgulj.

2015. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is féltem nagyon a fájdalomtól és mikor a barátom be akarta dugni először akkor rossz volt és kellemetlennek ígérkezett ezért félretettük a dolgot..aztán egy reggel én másztam az emberre és amikor én magam tettem be, egyáltalán semmiféle fájdalmat nem éreztem!! csak annyi,hogy jó rendesen nedves voltam (furcsa mert előjáték nem, nagyon volt akkor) és lassan becsusszant.. kicsit nehéz volt odahelyezni meg mindig mellé akart menni,de teljesen megérte
2015. márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon parázok,de megpróbálom nem kimutatni majd.Köszönöm a választ!
2015. márc. 8. 00:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ujjazás és a tampon közel nem olyan, mint egy férfi nemi szerv, és közel nem olyan, mint egy aktus.

Igen, ettől függetlenül is fájhat, sőt a legtöbb lánynak fáj is. De csak az elején lesz kellemetlen, akár fájdalmas, de sokat számít az, hogy az ember rá legyen hangolódva a dologra és a pasi részéről legyen meg a kellő előjáték, foglalkozás, törődés, kényeztetést. És utána már nem fog fájni.

Ezen csak egyszer kell átesni, utána már nincs gond.

Ha mindenki azért nem szexelne, mert fél attól, hogy az első fáj, akkor sokan szűzek lennének és nem élnének nemi életet. Átesel rajta, amikor úgy érzed, hogy kellően fel vagy készülve és ha a pasi is odateszi magát, akkor nyugi, jó lesz!:)

2015. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
attól függ mekkora a barátod szerszáma ha akkora mint az ujja akkor nem
2015. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha tampont használsz, akkor szerintem nem fog fájni mivel szerintem kitágított a tampon.
2015. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Kitágította a tampon? :DD Te fiú vagy, ugye?


Lehetséges, hogy fájni fog, igen. Nekem például nem fájt az első, de ez egyénfüggő. Tampont se használtam soha, ujjazni se nagyon szoktam magam, úgyhogy igazán nem voltam bejáratva, mégis nagyon kellemes élményem volt első alkalommal. Viszont voltam már akkora méretű férfival, hogy pont úgy éreztem magam vele, mintha még egyszer elvesztettem volna a szüzességem.

2015. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!