Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak az első alkalomnak...

Csak az első alkalomnak szabadna fájni?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal, nagyon figyelmes volt, lassan és óvatosan csináltuk. Előtte volt előjáték, nedves is voltam. Nem fájt nagyon, de fura és feszítő érzés volt az elején. Utána jó lett. Most csináltuk másodszor és azt hittem, már nem lesz semmi, de ugyanúgy feszített eleinte. Ez mikor múlik el?
2015. márc. 8. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még a negyedik is fájt...
2015. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3. után lett élvezhető.
2015. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

változó

nekem pl sose fájt

lehet még finomabban kéne csinálni

2015. márc. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
Ez nem egzakt tudomány... A hüvely izmai igencsak rugalmasak, de nem minden nőé egyforma, mint ahogy nem minden férfi mérete sem... Szóval lehet Te nem tágultál ki eléggé, lehet a srácé nagy... És a fenti dolgok összes kombinációja vegyesen...
2015. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kat ev utan is faj szinte indegyik, pedig fel vwgyok izgulva. Nqgy a parom, es feszit. Neha a sikosito sem valik be :(
2015. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én múlt hétfőn vesztettem el,azóta megvolt a negyedik is és amikor betette meg kihúzta a végén még fájt kicsit,közben már nem.
2015. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem! Nekem is fájt az első pár alkalom. Sőt az első 2-3-nál véreztem is... Ez normális
2015. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!