Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiú vagyok, még nem voltam...

Fiú vagyok, még nem voltam lánnyal. Félek az első alkalomtól. Normális ez?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam egy prostinál, de nem akartam lefeküdni vele, mert úgy voltam vele, hogy ezt majd meghagyom egy olyan csajnak, akit szeretek. Csak pettingelni akartam meg ilyenek, de még az se nagyon ment, a testem nem volt túl együttműködő, hogy így mondjam, mert marha kényelmetlenül éreztem magam egész idő alatt. Nagyon zavart az, hogy úgy éreztem, nem kéne ezt csinálnom, hogy ez nem megoldás semmire, ráadásul rohadt sokba kerül.



Attól félek, hogy ez már berögzült, és hogy ha lesz egy kapcsolatom, akkor ott is ez lesz, ha eljutunk odáig. Vagy az egész butaság, és ha lesz benne érzelem meg szenvedély, akkor úgyis megy majd minden magától? Mert amúgy volt olyan már, hogy egy csajjal elég közel kerültünk, sokat smároltunk meg minden, és akkor rendesen be voltam indulva.


2015. márc. 11. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális.

,,Vagy az egész butaság, és ha lesz benne érzelem meg szenvedély, akkor úgyis megy majd minden magától?''

Igen.

2015. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
grat felesleges pénzkidobás volt inkább adtad volna oda eg koldusnak
2015. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint minden elsőtől ettől is tart mindenki.A lányok is így vannak ezzel .
2015. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"grat felesleges pénzkidobás volt inkább adtad volna oda eg koldusnak"


Tökéletesen igazad van, csak hát mindig utólag okos az ember. Tanultam belőle. Ott és akkor rájöttem, hogy ezt egyszerűen nem tudom siettetni: amikor elérek oda az életben, akkor fog eljönni a pillanat. Mesterségesen nem tudom ezt felgyorsítani. Nekem az, hogy kapok egy testet fél órára, amivel bár azt csinálok, amit akarok, nincs benne semmi érzelem, nem ér semmit. Nincs benne izgalom. Ki kell járni az útját, nincs mese.

2015. márc. 11. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:
A női válaszadók 95 %a ezt kérdezi ebben a topikban.
2015. márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, de ők más okból. Ők a fizikai fájdalomtól félnek. Nem nekik kell "teljesíteni".
2015. márc. 12. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!