Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ciki, ha szűz barátnőt...

Az ciki, ha szűz barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés
29/F

2015. márc. 12. 18:18
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
:D ez hülyeség, de legalább jót nevettem rajta :D
2015. máj. 2. 21:17
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a legjobb indok, én biztos nem adnám oda a szüzességem, csak azért mert valaki ki akarja próbálni, hogy milyen elvenni. 22L
2015. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Gáznak, nem gáz, de elég kicsi a valószínűsége, hogy találsz. Bár nem tudom, hogy reagálnál, ha megtudnád, hogy nem szűz, de közben megkedvelted, és ő is téged. Szerintem ne ezt nézd egy kapcsolatban. Attól hogy korábban már volt valaki, akinek odaadta ezt a kiváltságot, nem róhatod fel neki. Nem is ismert téged. Te is lefeküdtél már lánnyal, és még sem ő volt az igazi. Azaz, miért ne lehetnél valakinek olyannak az igazi, aki már nem szűz? :)

Kedves #7!

Ha így állsz a dologhoz akkor szűz is maradsz. Vérlázítónak tartom a véleményedet. (és nem pozitív értelemben) Ha én, mint pontenciális jelölt lennék (mert lehetnék, ugyanis szűz vagyok) megtudnám a véleményed, elhagynálak. Ez egy egoista érdek tőled. Megérdemled, hogy ne kapj meg senkit.

2015. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!