Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minden rendben lesz?

Minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
20 éves szűz srác vagyok, és most akadna egy évvel idősebb csaj, aki tapasztalt. Elmondtam neki hogy még nem voltam lánnyal, és ő mondta h ő meg szűzzel akar lefeküdni, igy kipróbálná velem. Azon stresszelek hogy nem fog felállni, mert voltam már hasonló helyzetben, és az izgulás/idegesség miatt nem ment. Hogyan érjem azt el hogy legyen önbizalmam e téren? :D

2015. márc. 13. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem 21 éves szűzként áll, mint a cövek, ha kell, ha nem. Nálad valami gond van
2015. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noydra ***** válasza:
43%

2x 4cl házipálesz (HP) és a gond elszáll.

Csak ne többet, mert az meg a ló túloldala lesz.:D

2015. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ha recskázni kell áll, ha csajjal lenne akció (egyszer volt, akkor nem.) ez az idegeskedés miatt van sztem. remélem nem lesz gond.

am meg az alkohol nem jó, mert hamarabb elmégy... biológia. hatással van azokra az izmokra, amik ahhoz kellenek, hogy visszatartsák a spriccet :D

2015. márc. 13. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első néhány alkalommal én is hasonló problémával küzdöttem. Masztinál keményen állt, de csaj közelében lelankadt. Az első két barátnőmmel emiatt nem is jött össze, szét is mentünk. Aztán a harmadiknál meg sikerült, és azóta is elég jól működik. Nem tudok receptet (talán én paráztam kevésbé, talán a csaj volt ügyesebb), és nem biztos, hogy te is így leszel. Egy biztos, hogy ne add fel, és ne gondold, hogy örökre így maradsz.
2015. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noydra ***** válasza:
100%

3: Barátom, olyan mindegy, hogy 60 mp, vagy 50.:D

Azért kell az alkohol, hogy ne izgulj. Egyébként meg nem igazán hiszem, hogy az alkohol befolyással lenne az elélvezésre...

2015. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a haverom biotanárnak tanul, ő jobban tudja
2015. márc. 13. 13:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha ő jobban tudja, akkor talán azt is meg tudja mondani, hogy mitől nem lankad majd le.
2015. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!