Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányoknál pontosan mi fáj...

Lányoknál pontosan mi fáj szüzesség elvesztésénél a szűzhártya átszakadása vagy a tágulás?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettő, de nem mind1? Ígyis úgyis fájni fog, de ha rendesen benedvesedsz nem annyira.
2015. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tuti fájni fog nagyon?
2015. márc. 13. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ha nem vagy kellő képpen ellazulva, felizgatva és nem finoman kezdik... Meg az sem mindegy milyen méretű formájú egy farok... És sok srác elfelejti, hogy ilyenkor nem róla van szó... Nem arról, hogy valakit szét kell k@rni... Nekem nagyon sokáig fájt utána, még másnap is vérzett kicsit mintha menstruáltam volna... Pedig sokáig vártam az elvesztéssel...szerintem mindkettő fáj... De a tágulás talán jobban. Ezért nem kell egyből tövig tolni...
2015. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elrettenteni nem akartalak, akivel leszel azt kérd meg hogy legyen figyelmes vagy legalább tapasztalt...vagy legalább olyannal veszítsd el, akit tényleg szeretsz és ő is hasonlóan érez

3-as voltam :)

2015. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem inkább szűzzel veszítsd el, mert legalább lesz idő lassan haladni, és fokozatosan érezhettek rá közösen a testiségre. Nem csak azért akarja gyorsan betömni a lyukad, mert éppen te jössz a sorban. Gondolj bele, hogy egy tapasztalt srác mennyi lány nedveit és baktériumait oltaná beléd!
2015. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Ha beleszólhatok hölgyeim!

Egy tapasztalt férfi gumit használna!

És ha nem egy tő bunkót sikerül beszerveznetek, akkor minden rezdülésetek érzi!

Köszönöm a figyelmet!

2015. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nem is fájt, pedig a barátom is szűz volt.. annyi,hogy mikor ő akarta bedugni akkor féltem a fájdalomtól meg kellemetlennek indult ezért hanyagoltuk.. de másodjára én voltam felül és mindent kézben tartottam, így fájdalommentes volt az egész :)
2015. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!