Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel szexelni akarnán...

A barátnőmmel szexelni akarnánk, de fél hogy ha átszakad a szűzhártyája, akkor nagyon fog fájni. Ez igaz? És meddig tart ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 00:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van, akinek fájt, van, akinek nem, változó. Nekem nem fájt, de még napok után is éreztem, hogy "történt valami".

Lehet, hogy még nincsen felkészülve a barátnőd, ha fél.

2015. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Minden azon múlik, hogy mennyire izgatod fel. Addig izgasd, amíg a falat nem fogja kaparni, hogy végre hatolj már belé.


Én első alkalommal azt csinálnám a helyedben, hogy vennék a kedvessel egy jó forró fürdőt, amitől elpunnyad. Közben ölelkezzetek, csókolózzatok, stb. Majd bekötném a szemét, felkarolnám, és az ágyba vinném (amire előzőleg puha törülközőt terítettem). Babaolajjal (amit előzőleg megvettem a boltban) végigmasszíroznám jó alaposan a testét, tetőtől talpig, hadd lazuljon el. A puncijához még ne nagyon érj hozzá, sőt, egyáltalán ne. Csókold végig a testét, nyalogasd, a nyakát, fülét is, játszadozz a mellével, stb. Ha a puncija körül matatsz, húzd fel az agyát. Közelíts felé, de aztán az utolsó pillanatban ugord át. Sőt, én azt is megkockáztatnám a helyedben, hogy vennék egy ilyet:

[link]

Ezt a masszázs közben a fenekébe csúsztasd fel. Utána olyan, mintha ott sem lenne, csak a vezeték lóg ki. Lassan kezdd izgatni a csiklóját, ha már elég nedves, ujjazhatod is. Lassan hatolj be, lassan kezdj el mozogni, figyeld minden reakcióját. Ha pedig már belejöttetek, kapcsold be neki a kis vibrit, meg fog lepődni, milyen jó érzés :) Te is érezni fogod, ahogy vibrál.


16/L

2015. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az ujjazás nem szakíthatja át a szűzhártyát?
2015. jan. 22. 00:32
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Kaptam egy privátot, a következő tartalommal. Azért itt válaszolom meg, mert hátha másoknak is hasznos lesz.


"Szia :) te már biztos nem vagy szűz, ha ilyesmiket tudsz. azt szeretném kérdezni, hogy a szűzhártyábol hány van, és hogy hol is van? én úgy tudtam, hogy a punci bejáratánál, de ha beledugom az ujjam akkor átszakad, nem? és már nem lesz szűz"


Szűzhártyából egy van, és nem a punci bejáratánál, hanem pár centire tőle. Ujjal ki lehet tapintani. A vastagsága változó, nem biztos, hogy ujjal át tudod szakítani. A szüzesség definíció szerint azt jelenti, hogy egy ember mindaddig szűz maradt, amíg nem történt behatolás pénisszel a lányba. Nem attól függ, hogy átszakadt-e a szűzhártya, vagy sem.


16/L

2015. jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2

Nem hiszem, hogy a lányok nagy része amikor szűz és az elsőre készül egy olyat akar a seggébe.

2015. jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

értem, de akkor ez mi?


[link]

2015. jan. 22. 00:43
 7/13 anonim ***** válasza:

A szűz hártyán van egy pici lyuk. Ezért tudnak a szűz lányok is támpont használni például.

Ha ujjazid, van rá esély, hogy a hártya át szakad, úgy, hogy észre sem veszitek.

Akkor számít csak a szüzesség elvesztésének, ha penisszel történik a behatolás.

Ha a barátnőd fél, lazítsd el, de az első alkalmak ne arról szóljanak, hogy vibratort dugsz ide-oda...

Amúgy hány évesek vagytok? Te is szűz vagy?

2015. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4-es, akkor ezt a szűzhártya dolgot vedd át meg egyszer...pont, h a bejáratnál van.
2015. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

16L, remek, de tudod, ha amúgy is fél a lány, nem épp a legjobb a szembekötősdi, a vibrátor meg pláne nem.


Kérdező: foglalkozz vele, lazítsd el, ne erőltess semmit - ha meg akar állni, álljatok meg. Természetes, hogy kicsit fél... igyatok egy pohárka bort előtte - nem berúgás, csak az is segít.


Amúgy nekem rhadtul fájt, és NEM a szűzhártya (az akkorra már átszakadt), hanem a tágulás miatt (mint a nők 90 sok %-nak).

2015. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem például egyáltalán nem fájt, picit feszített, de ennyi. Embere válogatja :)
2015. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!