Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem merem megtenni! Mit tegyek?

ManóÓócska kérdése:

Nem merem megtenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal szeretnénk egymással lefeküdni, de valamiért én nem merem megtenni...

nem tudom mi lehet az oka.. talán félek, vagyszégyenlős vagyok..nem tudom...

mit tegyek???


2010. febr. 15. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
akkor ne feküdj le vele,majd eljön az ideje,hogy akarni fogod,de lehet hogy nem most és nem vele.
2010. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha még ennyire félsz, akkor ne tedd meg. Majd ha már bizros leszel benne..

Hány éves vagy?

2010. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

de én szeretem, és akarom is de amikor ottvagyunk akkor nem jön össze...

am 17 vok..:/

2010. febr. 15. 19:06
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha még nem vagytok együtt 4-5 hónapja akkor ne tedd meg. ha igen akkor először csókolózzatok, simogassátok egymást /gondolom ilyesmik azrét már voltak/. és ha úgy már akarod akkor mehet, ha meg nem akkor még várjatok.
2010. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
testileg érett vgay hozzá,agyilag nem,nem kell sietni,nem üldöz a tatár,azzal amiat a barátnők mondanak meg ne foglalkozz!
2010. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát engem nem is érdekel, hogy mit mondanak a bnőim...tom sok csajnál megy versenyzés, de enegem ez hidegen hagy..
2010. febr. 15. 19:11
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
öm lazulj el és sötétben próbáljátok kezdjétek pettingel...de ha úgy se akkor fogd le a szemed tedd szét a lábad és mond neki h csinálja...
2010. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
xD köszi a válaszokat:)
2010. febr. 15. 19:26
 9/19 anonim ***** válasza:
11%
lödd fejbe magad
2010. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
80%

Én is hasonló cipőben vagyok...barátommal már több mint fél éve együtt vagyunk, pettingelünk rendszeresen, de amikor szóba kerül a dolog, egyszerűen görcsösen összerándulok. Nem tudok ellazulni, pedig csak beszélünk róla...Jó mondjuk az tény, hogy elég szép méretekkel rendelkezik (nem mintha ez bármit is számítana...csakhát az első lesz és véleményem szerint előszörre kissé vastag lesz :P) és benne van az "egészséges" félelem gondolom...

Szerintem ez az ellazulás nem annyira könnyű dolog, mit ahogy azt mondják :P De egyszer túl kell rajta esni mindenkinek :)

2010. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!